Країни НАТО визнають росію прямою загрозою колективній безпеці на саміті в Мадриді

У столиці Іспанії Мадриді відбудеться саміт НАТО, на якому країни альянсу мають намір визнати росію прямою загрозою колективній безпеці. Це буде закріплено в новій стратегічній концепції.

Відповідну заяву зробив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг під час пресконференції. Пише ЦЕ EASY.

Він зазначив, що на саміті в Мадриді затвердять оновлену концепцію на 10 років. Але документ не змінить оборонної стратегії альянсу.

“Лідери затвердять нову стратегічну концепцію, яка відобразить сучасну ситуацію в області безпеки… В ній росія буде названа як одна з найістотніших загроз нашій безпеці”, – повідомив Столтенберг.

Він додав, навіть після визнання рф загрозою НАТО продовжить уникати прямої конфронтації.

Крім того, генсек НАТО заявив, що нова Стратегічна концепція альянсу має значно зміцнити оборону країн Балтії.

Столтенберг підкреслив, на саміті будуть ухвалені “великі та важливі рішення для подальшого посилення колективної оборони, для захисту кожного сантиметра території НАТО, як ми це робили протягом 72 років”.

Нагадаємо, що саміт НАТО пройде в столиці Іспанії з 28 по 30 червня. 30 держав – членів Північноатлантичного альянсу проведуть зустріч у стані максимальної військової готовності на тлі повномасштабного вторгнення рф в Україну і скористаються самітом для того, щоб переорганізувати сили на випадок потенційного розростання конфлікту, переглянути стратегію на майбутнє та активізувати національні інвестиції в оборону та спільне фінансування альянсу.

Related Post

Працівники оцінили ефективність своєї праці на удальонціПрацівники оцінили ефективність своєї праці на удальонці

Міжнародна консалтингова компанія Boston Consulting Group (BCG) провела опитування серед співробітників компаній по всьому світу з метою з’ясувати, як вони оцінюють зміну продуктивності своєї праці з переходом на віддалену роботу.

Українським водіям підготували новий штрафУкраїнським водіям підготували новий штраф

У Верховній Раді був прийнятий у першому читанні законопроект №2207-д про управління відходами. Для автомобілістів підготували поправки до чинних норм. Так, за викинутий з вікна транспортного засобу сміття, порушник заплатить

В окупованому Херсоні продають шампунь за захмарною ціною: в мережі показали фотоВ окупованому Херсоні продають шампунь за захмарною ціною: в мережі показали фото

Російські окупанти на тимчасово окупованих землях України влаштовують людям справжній терор не лише за все українське, а й повністю знищують все минуле життя людей, у тому числі економічне. Мало того,