Крім нас Україну ніхто не захищатиме: Данілов попередив українців про дуже складну війну

Україні у війні з росією допомагає весь світ, але навіть зараз цієї допомоги від союзників недостатньо, щоб мати перевагу над країною-агресором. На українців чекає дуже складна війна.

Повідомляє ЦЕ EASY із посиланням на Twitter секретаря РНБО Олексія Данілова.

Він висловив сподівання, що завдяки допомозі міжнародним партнерам Україні вдасться вирівняти шанси.

“На жаль, допомоги все ще недостатньо, щоб ми мали паритет із ворогом у тяжкому озброєнні. Вдячні всім нашим партнерам і сподіваємось, паритету буде досягнуто”.

На нас чекає дуже складна війна, і, крім нас, нашу країну ніхто захищати не буде”, – написав Данілов.

Варто зазначити, що раніше президент України Володимир Зеленський зазначав, що ситуація в Донецькій та Луганській областях залишається дуже важкою, оскільки армія противника використовує всі свої ресурси у техніці та живій силі, щоб руйнувати східні регіони нашої країни.

“Вогнева перевага окупантів досі дуже відчувається. Вони дістали вже просто всі свої запаси, щоб бити по Луганщині та Донеччині”, – заявив Зеленський.

Водночас міністр оборони Олексій Рєзніков поділився оптимістичними прогнозами, що активні бойові дії між Збройними силами України та російськими окупаційними військами припиняться до кінця 2022 року.

Related Post

Відома українська гімнастка втратила брата на війні: “спочивай із миром…”Відома українська гімнастка втратила брата на війні: “спочивай із миром…”

Відома українська гімнастка Вікторія Онопрієнко, яка брала участь в Олімпійських іграх у Токіо, поділилася зі своїми шанувальниками трагічною звісткою – спортсменка втратила рідного брата. Про загибель рідної людини дівчина повідомила

«Нова пошта» скоригувала графік роботи вантажних підрозділів в бажаний для клієнтів бік«Нова пошта» скоригувала графік роботи вантажних підрозділів в бажаний для клієнтів бік

Змыни выдкриття у  наступному –  відповідні офіси відкриються на 1 годину раніше. Новий розклад запрацює в усіх вантажних філіях обласних і районних центрів. Новий час відкриття – 08:00. Нововведення діятиме

Швецію та Фінляндію офіційно запросили у НАТОШвецію та Фінляндію офіційно запросили у НАТО

НАТО офіційно запросило Фінляндію та Швецію стати членами Північноатлантичного альянсу. Повідомляє ЦЕ EASY із посиланням на пресслужбу НАТО. Рішення було ухвалено в середу, 29 червня, на саміті у Мадриді. “Ми