Ледь не посварилися з родичами, які кота спати вкладають

Приїхали ми до родичів на відпочинок. Вони давно на нас чекали, все запрошували, але їхати далеко в іншу область, тому не могли ніяк зібратися. Аж тут випала така нагода.

Ми набрали різних подарунків і вирушили. Приїхали, обнялися, сіли відразу за стіл. Сім’я у них велика, дітей багато і кіт. Мені відразу пояснили, що це член сім’ї.

Томас з великих порід, важить він кіл 10 не менше, їсть ще більше. Коли сиділи на вулиці за столом, то господиня кинула йому великий шмат м’яса зі столу.

Ну, я уваги не звернула, адже часто теж так роблю, на столі всього достатньо, чому б і не порадувати котика.

Але далі гірше. Ми пішли на прогулянку я кота понесли з собою. А коли мій син намагався з ним гратися, то його різко попросили не чіпати кота.

Дитині 3 роки, він мало розуміє, але не хотів його образити. Про те, що в цій сім’ї особливе відношення до котів я ще розуміла відразу, але ж не на стільки. Після обіду діти вклалися спати, Томас теж.

А коли дитина прокинулася, то сказали не галасувати, то Том спить. Чесно кажучи мені це було дико, бо в нас теж приватний сектор, теж є коти, ми теж їх годуємо і гладимо, іноді миємо, але щоб окрему кімнату йому, це перебір здається.

Ввечері ми сіли за великий екран дивиться фільм, мене одразу попередили де сідати не треба. Через хвилин 10 після того як ми вмістилися, заходить Том, поважною ходою йде до крісла і всаджує туди свою п’яту мохнату точку.

Все було б добре, але на самому цікавому місці він як завершить, глава їх сімейства підбігає, перевертає його на інший бік, але та, щоб той телевізор бачив, заспокоює. На моє німе питання, відповів що той бік залежав, йому стало не зручно.

Тепер от хочу спитати, хоч розумію що не моя справа це, а точно таке поводження до кота це нормально?

Related Post

Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…Саша мені зрадив першим і тим самим відкрив рахунок. Я була готова його зрівняти…

Анна, 36 років. Мені завжди здавалося, що такий дівчині, як я, такій чудовій і розумній, чоловік не може зрадити. Ніколи. Навіть якщо я не займаюся з ним близькістю три місяці.

Хочу чоловічої уваги, але вона мені неприємнаХочу чоловічої уваги, але вона мені неприємна

Я не користуюся успіхом у чоловіків, а мені цього дуже хочеться. Ніколи раніше не знайомилася на вулиці, але на днях до мене підійшов хлопець і сказав, що я йому сподобалася.

Ігор тоді домовився зі своєю бабусею пожити якийсь час у неї. Вона була не проти, їй запропонували платити гроші за квартплату і за мою тимчасову прописку. Однак це були кошмарні дні в моєму житті: без прописки, в чужому місті, без рідних і близьких, хлопець весь час на роботі, і ця стара, яка дивилася на мене вовком і цідила крізь зуби, що я дурна з провінції, неосвіченаІгор тоді домовився зі своєю бабусею пожити якийсь час у неї. Вона була не проти, їй запропонували платити гроші за квартплату і за мою тимчасову прописку. Однак це були кошмарні дні в моєму житті: без прописки, в чужому місті, без рідних і близьких, хлопець весь час на роботі, і ця стара, яка дивилася на мене вовком і цідила крізь зуби, що я дурна з провінції, неосвічена

Ця історія про те, як я зрозуміла найголовніше – бігти від проблеми, якою б страшною вона не здавалася – не вихід. Мені було трохи понад 20 років, проблеми вдома, постійні сварки