Майже рік я прожила за кордоном, але зараз вирішила повернутися додому, у мене на те є вагомі причини

Моя історія починається приблизно так само, як і в мільйонів інших українців. Минулого року все раптово розділилося на до та після.

Перші дні я була в якомусь ступорі. Не знала, що робити далі. Тому коли подзвонила мама і сказала їхати до неї, я так і зробила. Тоді мені здавалося, що це гарне рішення. У столиці на той момент було неспокійно, тому я вирушила в дорогу.

Мої мама та сестра живуть у Німеччині вже багато років. Мама поїхала, коли ми з сестрою ще до школи ходили. Після школи сестра вирішила поїхати до неї. А я лишилася, бо в мене тут була непогана робота. Та й освіту я здобула хорошу.

Там мені стало тяжко з перших днів. Все було не тим, до чого я звикла. Навколишній світ здавався чужим. Але мама і сестра постійно говорили, що я призвичаюся та звикну. Я вирішила залишитись, а вже потім вирішувати, що робити далі.

Спочатку я жила у мами, але в неї маленька квартира, не хотілося їй заважати. Тому я знайшла окрему квартиру. Мені не хотілося користуватися безкоштовними пропозиціями, адже іншим потрібніше, ніж мені. Адже мені пощастило з роботою. Вже багато років я працюю віддалено у закордонній фірмі. Тому зарплата непогана, та й працювати можна будь-де.

Однак моє нове житло було в рази менше, ніж те, що я мала вдома. Адже там я мешкала у просторій квартирі, а тут була маленькі апартаменти на першому поверсі. Нічого краще знайти мені не вдалося. Та й ціни трохи кусаються.

Для життя в іншій країні необхідно вирішити безліч бюрократичних питань. І, мабуть, це найбільше позбавляло мене мотивації. У нас питання з папірцями вирішуються якось простіше. Не хочеться скаржитися, адже люди були до мене дуже терплячі. Але їхня тяганина з кожним папірцем мене просто втомлювала.

А ще був мовний бар’єр. Я думала, що непогано знаю німецьку. Однак я сильно переоцінила себе. Хоча й розумію, що з часом це виправилося б само собою.

Може здатися, що це дрібниці. Але все разом стало дуже сильно мене пригнічувати. Вдома я мала комфортне життя. Я почала дуже тужити. Мені снилася моя квартира. Дуже хотілося додому.

Але мама та сестра постійно насідали і говорили, щоб я спробувала звикнути. Тому я вирішила залишитись ще трохи. Так я провела з рідними літо та осінь. Ситуація анітрохи не покращала, мені хотілося назад. Однак і тут вони мене вмовили, адже всі всюди говорили про тяжку зиму. Тоді я лишилась, відсвяткувала з ними Новий рік.

І ось коли минув майже рік життя за кордоном, я вирішила повернутися додому. Я зрозуміла, що мені подобається їздити за кордон. Але тільки мандрувати, дивитися на визначні пам’ятки. Але точно не будувати тут свій побут.

В Україні маю свою квартиру, яку я дуже люблю. Та й заробітки мої там виглядають суттєвішими. Тому минулого тижня я повернулася додому.

Мама та сестра щодня дзвонять і намагаються мене переконати. Кажуть, що я прийняла неправильне рішення, що шкодуватиму. Дорікають мені, що я доклала недостатньо зусиль, щоб залишитися. А я зрозуміла, що не хочу залишатися. Мені добре вдома. І я хочу жити лише тут. Хіба я неправильно вчинила?

Related Post

З’їздила до Європи і усвідомила, чому в них такі чистенькі дороги та машини, от би й у нас такЗ’їздила до Європи і усвідомила, чому в них такі чистенькі дороги та машини, от би й у нас так

Якщо прогулятися будь-яким європейським містом, можна помітити, що європейські машини сяють чистотою. Причина не в тому, що вони миють їх щодня. Просто вони не так швидко брудняться. Справа в тому,

Петро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитиніПетро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитині

Завжди дивуюся тому, які ж люди всі різні. Комусь дісталося все: розум, зовнішність, кмітливість, упертість. А комусь нічого. Хтось прагне до кращого, маэ сімейні цінності, відповідальність. Є у мене хороша

Багато хто говорить, що діти поєднують сім’ї, але нашу родину народження сина лише зруйнувалоБагато хто говорить, що діти поєднують сім’ї, але нашу родину народження сина лише зруйнувало

Мені 30 років, дружині 29. До народження нашої дитини, у нас було велике кохання цілих 5 років! Вагітність була запланована (як я вже жалкую про це!). Коли народилася дитина, там