Мама, я Вам дуже вдячна за допомогу, але не знаєте — не лізьте

— Мама, я Вам дуже вдячна за допомогу, але не знаєте — не лізьте! Я вже кілька місяців працюю в інтернеті блогером, заробляю 10 тисяч гривень на місяць. Тому я сама оплачую послуги помічниці!

Я багато часу проводжу за комп’ютером, і можу дозволити собі розвантажити себе і побути, коли маю час, з сином.

Будинок же великий, я сама просто не справляюся. Ваш син, мій чоловік, знає про це, і він абсолютно не проти.

Вибачте, але ми будемо жити так, як вважаємо правильно. Я хапала повітря, тому що дихання перекрило від такого нахабства! — Я не дозволю, щоб у моєму будинку — а він поки мій — поралася чужа особа! — відповіла я.

— Я сьогодні ж обговорю це неподобство з сином. А якщо у тебе зайві гроші — то плати мені, я сама у вас наведу порядок! — я поцілувала Тимурчика і пішла з твердим наміром повернутися ввечері, коли син Денис буде вдома.

Але знаєте, що сказав мені вдома мій чоловік? — Не лізь до молодих, — сказав він. І тепер я розгублена, хоча вважаю себе стовідсотково правої. Що ви мені порадите в цій ситуації?

Related Post

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразилаДарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила. Дарина їхала з сином до матері. Малому сказала що погостювати на кілька днів, але з такими

Ну, то хто я після цього – легковажна жінка, якій хочеться погуляти, чи жертва чоловіка?Ну, то хто я після цього – легковажна жінка, якій хочеться погуляти, чи жертва чоловіка?

Я з чоловіком 13 років разом (у шлюбі 4 роки). Є трирічна донька. З цих 13 років, десять я була вірна йому, зараз почала зраджувати. Запитайте чому? Через чоловіка. З