Мати вимагає, щоб я звільнялася, поки не пізно. А от ми з чоловіком не бачимо жодної проблеми

Мене звати Аліна і я в шлюбі третій рік. Мій чоловік побудував власний бізнес і з самого початку нашого сімейного життя підтримував мене в тому, щоб я не працювала.

Такий самий шлюб і у моїх батьків. Мати розвивається, спілкується, вирішує сіймейні справи, тоді як питання фінансового забезпечення завжди лежали на моєму батькові. Я єдина дитина і батьки дали мені усе, включаючи якісну освіту за кордоном.

З початком повномасштабного вторгнення на мого чоловіка звалилася купа проблем. Наше житло на Київщині суттєво пошкоджено, а можливість заробляти впала до найнижчих показників. Тому вже у березні я підшукала собі роботу у міжнародній компанії і дуже гарно влилася в колектив.

Зараз наш грошовий вклад у родину складає приблизно 50 на 50. І моя мати просто не може спинитися, щоб це не коментувати. Вона вважає, що я “підрізаю крила” чоловіку своєю роботою. Вона не спиняється повторювати:

“Зараз у вас 50 на 50, але ти й помітити не встигнеш, як будеш орати на двох роботах, поки чоловік не скотиться до того, що не зароблятиме взагалі нічого!”

І хай би це була єдина претензія з боку матері. Але ж ні. Є у моєї роботи один неприємний нюанс. Одразу скажу і мені, і чоловіку моєму з цим комфортно. Тож суть у тому, що раз на пару місяців я маю їздити у робочі поїздки закородон. Вони завжди тривають 2 тижні разом з дорогою.

Мати вважає, що це вже не родина. Хоча, сміх та й годі, коли я запиталася, чи становило б це проблему, якби їздив Віктор, а не я, то мати сказала, що звичайно ні. Чоловік може бути в роз’їздах, це нормально. А от я маю бути вдома і завжди зустрічати його з роботи.

Я доклала чималих зусиль, щоб пояснити матері, що наше покоління більш модернове. Звична їй модель родини не єдиний варіант. До того ж, саме зараз нам дійсно необхідні ці кошти. Не можу ж я просто засісти вдома і дивитися, як рівень нашого життя падатиме униз.

Тим паче Віктор у будь-який момент може поповнити лави ЗСУ.

Але мати вчора навела мені останній аргумент і попросила мене все ж звільнитися за власним бажанням. Мама дійсно вважає, що у Віктора хтось обов’язково з’явиться, поки я десь їздитиму і будуватиму кар’єру.

І от мені дійсно стало цікаво, а чим і як він займає свій час, коли я за кордоном? А чи якась панянка не пригледіла його собі вже? Самі знаєте скільки хижих та самотніх навколо.

Я стомилася чути одну єдину думку – думку моєї матері. Тому прошу вас, порадьте, що б ви на моєму місці робили?

Related Post

Мені одній стало набагато легше, але тиск і засудження родичів псують мені життяМені одній стало набагато легше, але тиск і засудження родичів псують мені життя

У моїй сповіді немає жодної особливої ​​драми, просто хочу поділитися своїм життєвим досвідом. Заміжня я майже десять років, є дочка, але стосунки з чоловіком, особливо останнім часом, дуже напружені. Він

Подружка-розлучниця “полювала” за моїм хлопцем…Подружка-розлучниця “полювала” за моїм хлопцем…

Навіть соромно писати свою історію. Соромно від того, що все настільки банально і тупо, що прямо не знаю. Зустрічалася з хлопцем протягом минулого року. Була закохана. По справжньому. Але біда

Я постійно пробачаю чоловіка, який мене ображає і ображає, і навіть на мою маму накричав…Я постійно пробачаю чоловіка, який мене ображає і ображає, і навіть на мою маму накричав…

Мені 28 років, розлучена і є син, йому 7 років. Живу в Ізраїлі і 2 роки зустрічаючись з чоловіком (рік ми з ним жили, але з моєї ініціативи він пішов