Медсестра Люда забилася під раковину від того, що побачила в дзеркалі

Сьогодні у мене нічна зміна у відділенні реанімації. Майже всі палати порожні, крім трьох, там лежать пацієнти на штучній вентиляції легенів. Тихо чутна робота мед апаратів і все. У мене нова напарниця Люда – молоденька дівчина, сьогодні її перша робоча ніч.

Як і зазвичай першу половину ночі чергую я, а потім до ранку заступає Люда. Я встиг заповнити всі журнали. І ось вже заспана Люда йде мене замінити. Я відправився в кімнату відпочинку, зняв халат, застелив диван і ліг спати.

Вже через п’ять хвилин я почав занурюватися в сон. У мій сон увірвався несамовитий крик. Я миттю підскочив з дивана, але вирішив, що мені це приснилося.

– Аааааааааааааааааааааааа – крик долинув із сусідньої палати. Я був впевнений, що це була Люда. Я вибіг у коридор і кулею метнувся в палату. З хворим все в порядку, апарати працюють. Люди там немає.

-АААААааааааааааааааа – знову долинуло звідкись зовсім поруч, і геть оглушило мене. Мій погляд переметнувся на раковину, що в палаті.

У напівтемряві я помітив під раковиною свою напарницю Люду. У цей момент в палату зайшли лікар і сестра. Вони дивувалися, що відбувалося.

Обличчя Люди зображувало найбільший страх: величезні очі, з яких лилися сльози з горошини, скуйовджене волосся, важке тремтяче дихання. Її всю трясло.

– Хлопці, її треба витягнути звідти – сказала лікар. Коли я з сестрою підійшли до неї, Люду заколотило ще сильніше, вона почала відбиватися і кричати.
– Тихіше, Люда, заспокойся – бурмотіла лікар.
– Що трапилося?

Ми тихенько витягли Люду з-під раковини. Вона вже хотіла розповісти, що сталося, але Люду знову накрила істерика. Сестра вколола Люді заспокійливе. Люда зробила кілька глибоких вдихів, схлипнула і сказала:

– Сергій (це я) заповнив усі журнали. Мені не було чого робити. Я пройшлася по палатах, перевірила хворих і пішла сидіти в кабінеті. Мене почав долати сон. Я вирішила піти в палату, вмиватися холодною водою, зайшла, а там …
– Люда перервала свою розповідь і почала плакати.
– Заспокойся, все вже добре – заспокоювала її лікар.

– Що ти побачила? – Я вмила обличчя водою, підняла голову і подивилася в дзеркало над раковиною … – вона знову запнулася.
– І що було далі? – запитав я. Люда мовчала.
– Не бійся. Краще розкажи, – продовжував я.
– У дзеркалі я побачила, що за моєю спиною стоїть хлопчик. Весь блідий. Я повернулася, а там нікого немає,
– Люда знову почала ревіти.
– Як виглядав цей хлопчик? – запитав я.
– Весь білий, чорне волосся, на вигляд років дев’ять. У нього ще шрам був на обличчі великий. А потім я згадала, що це той хлопчик, який вчора помер!
– Люда розревілася.
– Нічого, Люда, звикай.

Робота у нас така! – сказала їй лікар.

Related Post

«Глуха дружина» – повчальна історія з несподіваним фіналом«Глуха дружина» – повчальна історія з несподіваним фіналом

Як часто такі ситуації трапляються в сім’ях … Варто прочитати і запам’ятати кожному: Чоловік запідозрив, що у його дружини погіршився слух. Проживши 30 років у шлюбі, він добре знав дружину

Подруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігуріПодруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігурі

У подруги занижена самооцінка. Вона вважає себе товстою, заздрить моїй фігурі. Всі втомилися від постійних істерик, вимог замазати її зображення на фотографіях чорним квадратом, щоб ніхто її не бачив. Коли

Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…

Я вірю в долю і також знаю, що від нас на нашому життєвому шляху залежить дуже багато чого! Я розповім зараз всього про дві зустрічі, але для цих людей вони

facebook