Мені набридло постійно ділити чоловіка з його рідною сестрою

Мені набридло постійно ділити чоловіка з його рідною сестрою

Я минулого року одружилася з хлопцем, з яким зустрічалася до весілля близько трьох років. У ньому мене майже все влаштовує, ми любимо один одного. Але є лише один момент, який з кожним днем ​​дратує мене дедалі більше.

На жаль, батьків мого чоловіка давно не стало. У нього залишилася лише молодша сестра. Вони завжди були дуже близькими, особливо після втрати батьків. І зараз бувши вже дорослими, продовжують спілкуватися.

Ще до нашого весілля я помітила, що чоловік приділяє сестрі багато уваги. Якщо я в цей момент працюю чи зайнята іншими справами – не питання. Але я раптом зрозуміла, що іноді він навіть робить вибір не на мою користь!

Це при тому, що сестра одружена, і їй є з ким проводити свій час. Однак, наскільки мені відомо, її шлюб не дуже щасливий. Та й забезпеченою їхню родину не назвеш.

Все почалося з того, як я якось запропонувала чоловікові зустрітися з моїми друзями. Він погодився, йому завжди подобалася моя компанія. Але буквально в останній момент його сестра запропонувала йому з’їздити за покупками до торговельного центру, і він погодився, не роздумуючи!

Я поцікавилася в нього, чи не соромно йому руйнувати наші плани за першим покликом сестри. Він відповів, що її чоловік у відрядженні, а їй потрібна була допомога. Все-таки мої друзі – це лише друзі, а тут мова про його рідну сестру.

Мене прямо уразила ця ситуація, хоча я і не сильно засмутилася. Чудово розуміла, що й так весело проведу час із друзями. Ну, а чоловік нехай тоді займається справами родичів, якщо так сильно хоче.

Потім чоловік якось проговорився, що дав сестрі грошей на нове пальто. Я обурено уточнила, чи це не є обовʼязок як мінімум її чоловіка, а не мого. На що отримала приблизно таку відповідь: “Ну ти ж все чудово знаєш, якщо на її чоловіка сподіватися, то вона взагалі ходитиме гола”.

Я замислилась про те, чому мене взагалі повинно непокоїти, у чому вона ходитиме? Не може чоловік їй щось купити, то нехай заробить сама! Я ось завжди була незалежною від грошей чоловіка і на вулиці не залишуся у разі нашого розлучення.

Згодом я неодноразово дізнавалася, що мій чоловік дає своїй сестрі гроші то на одне, то на інше. В цілому, у фінансах він був не обмежений, та і я нічого не потребувала. Але все-таки мене гризла думка про те, що на ці зайві гроші він міг купити щось мені! Тим більше подарунки він робив не так часто.

Але попереду на нас чекала справжня точка кипіння. Кілька місяців тому настала наша довгоочікувана з чоловіком відпустка. Ми її дуже довго планували, підгадали все так, щоб і його і мене відпустили з роботи. Вже купили путівки за кордон.

І ось в останній момент чоловік мене шокує новиною. Його сестра, бачте, їде із нами! Мене шокував не так сам факт того, що він хотів узяти її з собою, як те, що чоловік навіть зі мною не порадився!

Побачивши моє здивування, він відразу почав повторювати те, що я вже мільярд разів чула. Чоловік сестри не зможе відвезти її на такий відпочинок, а в неї якраз відпустка, та й вона ж його рідна сестра… І все в такому дусі.

Я не витримала і гаряче заявила, що вони можуть їхати у відпустку вдвох. А ще сестра може оселитися в нас вдома, готувати йому їжу та прати речі. Тільки ось мене в цьому будинку вже не буде, бо мені набридло ділити власного чоловіка з іншою жінкою, хай і його рідною сестрою.

Всупереч його численним вмовлянням, у відпустку я так і не поїхала. Гнів і шок від ситуації минув, але залишилася справа принципу. Якщо йому важливіше догодити сестрі, ніж своїй дружині – це його вибір.

Після повернення нічого в нашому житті не змінилося. Чоловік продовжує приділяти купу часу та грошей сестрі, а мене це все продовжує дратувати. Треба, мабуть, подавати на розлучення! Чого ще можна чекати від такого сімейного життя…

You cannot copy content of this page