fbpx

Мені скоро 30 років, а я ще жодного разу не була заміжня. Навмисне вагітніти вважаю принизливим і ризикованим

Я зважилася написати цю сповідь в надії почути не стільки слова співчуття і підтримки, скільки слушні поради. Мені вже 28 років і я жодного разу не виходила заміж.

Дівчина я цілком симпатична (не тільки я так думаю), без шкідливих звичок і комплексів, по господарству дещо вмію. Всі подруги, колишні однокласниці і одногрупниці вже давно заміжні, хтось вже навіть розлучитися встиг, але я виглядаю білою вороною. І втомилася ловити на собі співчутливі погляди, коли мова заходить про шлюб і відносинах з чоловіками.

Мені хотіли взяти заміж тільки ті чоловіки, з якими у мене не було бажання зв’язувати себе узами шлюбу. А ті, з яким би я хотіла провести залишок своїх днів, народити і виховувати дитину, про шлюб навіть не заїкалися.

Виходить, що мені не варто виходити взагалі заміж. Раз немає відповідного чоловіка для сім’ї. Адже жити з ким попало в надії на те, що «стерпиться-злюбиться», зовсім не хочеться. А якщо не «стерпиться»?

Є жінки, які знайшли свої половинки і щасливі в шлюбі. От мені цікаво: це удача їх відвідала або все залежить від розуму жінки, яка змогла розгледіти в чоловікові хорошого батька і чоловіка.

Потрібно чекати «свого» чоловіка або ж нав’язуватися йому, «рекламувати» себе умінням готувати, турботою і ласкою? «Розставляти мережі» я якось не вмію, навмисне вагітніти вважаю принизливим і ризикованим, але жити однією в очікуванні жіночого щастя вже не можу.

Від чого залежить шанс вдало вийти заміж для жінки? І що мені робити?

Related Post

Не можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовгоНе можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовго

Перший чоловік домігся мене через пару років після знайомства. Спочатку не підпускала його, потім зрозуміла, що він мені дуже подобається. Зустрічалися недовго – дізналася, що він мені зрадив. Прощення не

Даша просто закохалася у іншого чоловіка поки була у шлюбіДаша просто закохалася у іншого чоловіка поки була у шлюбі

Познайомилися випадково, в співтоваристві однієї гри, мені 30 я заміжня, йому 38 він одружений, гра так собі коли є вільний від роботи час, всі дорослі приколюємося, спілкуємося. У певний період

Як ставитися до колишніх дружин?Як ставитися до колишніх дружин?

Доля звела мене з розумним і добрим чоловіком. Ми одружилися минулої весни. Я була вже заміжня. Після першого шлюбу у мене склалося досить неприємне враження про всіх чоловіків. Знаєте, цей