Мені стало нудно з чоловіком

Ми разом зі школи, вже 9 років, одружені майже 4 роки, доньці 8 місяців. Чоловік мене дуже любить, і все у нас добре. Однак останнім часом я все частіше ловлю себе на думці, що нам нудно удвох, нема про що розмовляти, нема загальних інтересів.

Вечорами і на вихідних просто дивимося телевізор. Мені як ніби не вистачає ковтка свіжого повітря. Якщо вдається зустрітися з друзями, я відчуваю себе дуже щасливою і не хочу, щоб ці зустрічі закінчувалися.

Не можу сказати, що розлюбила чоловіка, скоріше, пристрасть і інтерес пройшли. Намагаюся міняти ситуацію, щось придумувати, але чоловік по натурі більш інертний, він взагалі інтроверт, і таке враження, що йому крім нас з донькою взагалі ніхто не потрібен. Я вже втомилася постійно щось пропонувати і просто займаюся тим, що цікаво мені.

Коли ми обидва вдома, я можу спілкуватися в Мережі, читати, грати на піаніно, а він просто дивиться телевізор, але при цьому я помічаю його образу і невдоволення. Що робити?

Марія, 26 років
Ви бачите проблему в чоловіка: він інтроверт, крім вас з донькою йому ніхто не потрібен. Але, може бути, справа в доньці – за іронією долі дитина, втілення любові в парі, часто загрожує романтиці, яка привела до його появи на світ. У багатьох пар еротичне життя загасає з народженням першої дитини, пристрасть і інтерес йдуть з шлюбу.

Цьому можна знайти так багато причин і пояснень. Жіноча чуттєвість перемикається з чоловіка на дитину. Чоловік бачить в жінці насамперед мати, що гасить його потяг до неї. Побутова сторона життя, без якої неможлива сім’я, залишає менше часу і сил одна для одного, менше місця для еротичної спонтанності.

Сімейна обстановка – не найкраще середовище для пристрасті, тому що багато дорослих автоматично ховають будь-які прояви чуттєвості від дітей.

Ви і самі знаєте, що потрібно вийти з дому – так більше шансів відчути щось хвилююче. Дайте чоловікові зрозуміти, що дружні заходи – це не втеча від нього. Нові місця, нові знайомства, нові враження – це можливість знову випробувати взаємне притягання.

You cannot copy content of this page