Мої ревнощі руйнують стосунки з коханою

Я люблю свою дівчину, і вона мене, але іноді хочеться розірвати відносини, повернути ті часи, коли я не був емоційно залежимо від когось.

Мені здається, вона спеціально викликає в мені почуття ревнощів, я намагаюся не показувати цього, не хочу руйнувати відносини, а таке вже бувало. Але я страждаю. Як можна вийти з цього стану? Або краще розлучитися? Як це зробити безболісно для обох?

Олег, 21 рік
Цікаво, як ви зрозуміли, що ви любили одне одного. Адже якщо це любов, то ви не повинні відчувати себе емоційно залежним від неї. За ідеєю, в любові люди щасливі разом, а не обтяжені залежністю і тим більше не страждають. Закохані намагаються радувати одне одного, оберігати від негативних почуттів, а не провокувати свого партнера на ревнощі так, щоб відносини опинялися на межі руйнування.

Можливо, вам здається, що ви більше переживаєте і зацікавлені у відносинах, ніж вона. Ви намагаєтеся приховувати свої почуття, відступати, щоб не розлучитися, незважаючи на ревнощі. Ви навіть написали на сайт питання, турбуючись про те, як мінімізувати біль від розставання – не тільки вашу, але і вашої дівчини.

Подумайте, може, варто запропонувати їй серйозно поговорити про сформовані проблеми в ваших відносинах, про те, що вам не подобається в її поведінці, про почуття, які ви відчуваєте, коли вона поводиться певним чином.

Може бути, вона невинно фліртує, без мотиву будь-якого продовження відносин з об’єктом флірту, а ви це сприймаєте надто серйозно? А якщо вона дійсно порушує ваші домовленості або загальноприйняті поняття про вірність, то варто повідомити їй, що ви вважаєте таку поведінку неприйнятною і попросити змінити її. Інакше вам доведеться розлучитися, так як ви страждаєте.

І в такому випадку вам доведеться стримати своє слово і виконати вже власну умову. Тоді розставання буде логічним результатом ваших переговорів, а не раптовим відходом, і, відповідно, не таким болючим для обох.

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

Які обряди слід проводити перед новим 2021 роком: Обряд на виконання бажанняЯкі обряди слід проводити перед новим 2021 роком: Обряд на виконання бажання

У Новорічну ніч 2021 допустимо наводити будь-які чари, спрямовані на отримання різних благ. Залучати гроші і фінансовий успіх. Приманювати удачу. Притягувати любов. Ставити на себе і своїх близьких захист. Посилювати

facebook