Моїй майбутній свекрусі стільки років, але поводиться вона, як дитина

Не можу вже терпіти. Ходжу в гості до хлопця, зустрічаємось 3 роки, поки вчимося в університеті, не живемо разом.

У моїх батьків менший дохід, ще й на трьох дітей, але живемо ми чудово, багато на чому економимо, тому у нас і квартири, і машини, і приватний будинок, красивий із сучасними меблями.

У хлопця ж в сім’ї він єдина дитина, але вони тринькають всі гроші: живуть у будинку без ремонту, у них постійно брудно, його мама не прибирає, хоча вона безробітна.

Готує вона лише м’ясо, то смажить, то запікає, каже, що від цього втомлюється, а важить вона вже 100 кг. На їжу в них йде щодня мінімальна зарплата людей. Я просила її економити, говорила, що все від жінки в сім’ї залежить, а вона може пошити сукню, витратити гроші і потім жодного разу її не одягнути. Дуже марнотратна жінка.

При цьому вони сину не допомагають, кажуть грошей немає. Хоча телефони собі за 1000 доларів купують, а хлопець мій зі стареньким ходить. Працює він на батька, проте отримує у 15 разів меншу зарплату.

Як бути та що можна зробити в такій ситуації? Мені дуже шкода її чоловіка та сина, вони працюють, а вона ходить по салонах та лише витрачає гроші. Я заробляю гроші самостійно, моя мама теж, і ми не витрачаємо стільки.

Мамі хлопця 45 років, а готувати нічого крім м’яса вона не вміє. Ну як так жити можна, адже від цього страждає її чоловік і син. Ні квартиру йому не куплять, нічого, все взагалі проїдається. Я вже сміюся з того, що я прибираю у хлопця в кімнаті і вимикаю світло для економії, але ж це не вихід. Я 3 рази на тиждень буваю у них.

Тато його був красенем, але вже теж важить 120 кг, тому що дружина годує їх усім шкідливим. Моїй майбутній свекрусі стільки років, але поводиться вона, як дитина.

До цього з ними жила її мама, але її не стало декілька років тому: по дому все робила вона та за городом слідкувала, зараз усе закинули і все купується, хоча ж можна виростити самостійно.

У моєї родини 2 дачі, і мама моя з татом на них працюють, хоча мамі 50 років. Хлопця люблю і він мене, але мені хотілося б, щоб його батьки думали не тільки про себе. Говорила з ними, вони кажуть: «потім допомагатимемо, потім буде все йому». Але коли прийде це потім.

Нам по 22 роки, я теж допомагаю в їхньому бізнесі, у той час, як його мама лежить і їй вічно погано, усі 3 роки. Я їй, що не раджу, вона мені каже: ну я ж не знаю, при цьому нічого не вчить, не читає.

 

Related Post

Загалом, уся проблема в тому, що я завжди мовчу, з моменту весілля, не можу заперечитиЗагалом, уся проблема в тому, що я завжди мовчу, з моменту весілля, не можу заперечити

Моя проблема полягає в тому, що я не можу нормально спілкуватися з батьками чоловіка, найбільше зі свекрухою. Пів року тому у нас народилася довгоочікувана дитина, і ми переїхали до батьків

Я більше не хочу народжувати, це душевний біль, народити та хвилюватися за свою дитинуЯ більше не хочу народжувати, це душевний біль, народити та хвилюватися за свою дитину

Нам із чоловіком по 20 років. Одружилися у 18, після року стосунків. Коли зустрічалися, він теж був агресивним. Кохання було, але швидше за все, я вийшла заміж через свою легковажність,

Сергій, який казав, що одружуються тільки бовдури нарешті закохався, ми всім колективом сміємося.Сергій, який казав, що одружуються тільки бовдури нарешті закохався, ми всім колективом сміємося.

Історія про мого колегу чоловіка. Жив собі один холостяк. Ну як холостяк? Він усім казав, що ніколи ні за які пряники не одружиться. Хоча не так … Пам’ятається він говорив