fbpx

На Аньку із сусіднього будинку ніхто не задивлявся через її зайву вагу…

Дівчина з сусіднього будинкf, Анька, довго не могла підшукати собі пару. Висока і повна, незграбна, вона викликала у однолітків протилежної статі тільки сміх. Я проходячи повз (будучи набагато молодше)  дивилася на неї з жалем.

Батьки її люди забезпечені і одягали її більш ніж гідно. Але на товстій Анькі речі виглядали м’яко кажучи ніяк.

На один сезон їй купували по три, чотири пальто, шуби. Але це теж не допомагало.

У дев’яності роки в моді були стрункі дівчата. І на таких як вона ніхто не зазіхав.

Навчалася Анька мало того, що добре, так ще й мала предків при грошах. Тому в хімічний вуз поступила без жодних зусиль.

Але і в іншому місті, Анька з великими формами не викликала інтерес у протилежної статі. Провчившись п’ять років, вона як і раніше була вся в пошуках.

Всі подруги повискакували заміж, понароджували дітей. А вона одна.

Якось у лікарні, де працювала її мама  почав працювати сільський хлопчина, на рік-два старший.

Роман зацікавив її. Вона познайомила його з донькою. Через місяць вони одружилися. Простому, скромному Ромі Анюта припала більш, ніж до душі і її форми не збентежили.

І разом вони виглядають добре. (Сама бачила)

Related Post

До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.

Хочу поділитися любовною історією свого життя. З самого дитинства я була скромною і слухняною дівчинкою. Ростила мене бабуся, тому що батьки працювали позмінно на заводі і не могли приділити мені

План дій, якщо в машині чоловіка помічена незнайома гостяПлан дій, якщо в машині чоловіка помічена незнайома гостя

Всім не догодиш. Хоча відразу, може, і догодиш, претензії пізніше починаються, коли загострення пристрастей трохи спадає. Доходить до того, що доводиться думати, як пережити розставання з коханою людиною. Але чи

facebook