На острові Зміїний встановлено прапор України

Нарешті на острові Зміїний майорить прапор України! Тож це означає, що українські захисники успішно завершили військову операцію. Острів Зміїний у Чорному морі перебував під тимчасовою російською окупацією, починаючи з нападу рф у перші дні повномасштабної війни.

Про це під час брифінгу заявила начальник пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Передає ЦЕ EASY.

“Думаю, я почну з тієї новини, на яку чекають усі, тому я повинна оголосити, що прапор України на острові Зміїний встановлено! Військову операцію завершено і територію повернуто під юрисдикцію України”, – підкреслила вона.

Як відомо, нещодавно Збройні сили України завдали удару по острову Зміїний за допомогою САУ “Богдана”, після чого російські військові поспіхом залишили острів, назвавши свою втечу “актом доброї волі”.

Зазначимо, що українські військові під час звільнення острова Зміїний знищили польовий склад боєприпасів, зенітно-ракетний комплекс “Тор”, один із катерів, причіп із дизель-генератором, станцію радіолокації та польовий склад боєприпасів.

За підрахунками Forbes, лише на острові Зміїному та у прибережній зоні росія втратила техніки на $1 млрд.

Проте 1 липня, як повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, після «жесту доброї волі» російські літаки завдали удар фосфорними бомбами по острову Зміїний.

Related Post

Київ посилить карантин в «помаранчевій» зоні: що зміниться з 14 вересня?Київ посилить карантин в «помаранчевій» зоні: що зміниться з 14 вересня?

Державна комісія з надзвичайних ситуацій віднесла Київ до «помаранчевої» зоні з розповсюдження коронавірусу. Місцева влада погодилися з таким поділом і введуть з 14 вересня нові обмеження. Обмеження: проведення масових (культурних,

Ретроградний уран 2020: час змін і несподіванокРетроградний уран 2020: час змін і несподіванок

15 серпня 2020 року Уран, планета оригінальності і ексцентричності, свободи і незалежності, геніальних осяянь і наукових відкриттів, несподіваних подій і раптових змін, вступає в ретроградну фазу – розгортається, щоб відновити

Українці просять заборонити дистанційне навчання в школахУкраїнці просять заборонити дистанційне навчання в школах

Головна подібність онлайн-навчання і дистанційного – процес отримання нових знань і навичок поза аудиторій і безпосереднього контакту з викладачами. Поняття “дистанційне навчання” вказує на те, що між учнем і викладачем