На вулиці збив з ніг дівчину, яка виявилася сліпою. Потім запросив її на побачення, той випадок зіграв важливу роль у моєму житті

“Кращий спосіб познайомитися зі сліпою дівчиною – це збити її з ніг”. Приблизно так жартує моя дружина, коли запитують, як ми познайомилися. Моя дружина сліпа від народження, а я зрячий. Але це не завадило мені збити її з ніг на центральній вулиці міста і завалитися на неї.

Звісно, що це було зроблено випадково.

6 років тому я й уявити собі не міг, що у мене буде сліпа дружина. Я не те, що не допускав такої можливості, просто ніколи про це не думав.

Літо 2013 року, я зараз і не згадаю, куди так сильно поспішав – біг щодуху. Пам’ятаю, що потрібно було встигнути щось зробити, але хоч убийте – не згадаю, що саме мене спонукало нестися зі швидкістю вітру.

З-за повороту вивернула дівчина, а я не встиг зупинитися і всім тілом налетів на неї. А далі все, немов у сповільненому кіно. Ми падали та-а-а-а-ак повільно, що я встиг розгледіти її обличчя. Вона сильно ляснулася на попу, а я прочесав плечем по асфальту. Було неприємно.

Коли дівчина падала, то у неї з рук вилетіла телескопічна палиця.

Потім почалася низка вибачень перед дівчиною. Я в житті не збивав дам з ніг, тим більше інвалідів. Вона попросила довести її до під’їзду. Я взяв її під руку і повів. Вона сказала, що далі сама підніметься. Довелося розпрощатися з нею. І тільки потім до мене дійшло, що я забув попросити її номер телефону.

На наступний день було зовсім ганебно: я як ідіот став надзвонювати в домофон з проханням розповісти, де живе красива сліпа дівчина. Наслухався всякого: від “вали звідси, урод, зараз в органи зателефонуємо”, до “поняття не маю, хто тут живе”.

І черговий дзвінок в домофон … Я її по голосу впізнав. Вона мене теж моментально впізнала і запросила. Я прийшов з тортом і букетом квітів. Було дивно спостерігати за сліпою дівчиною, як вона вправно орудує на кухні (секрет в тому, щоб все стояло на своїх місцях), як наливає чай, як ріже торт на рівні шматочки …

До нас на кухню зайшов чоловік (її батько) і запитав, хто я такий, на що дівчина відповіла: “Це той самий ідіот, який збив мене вчора”. Батько взяв шматочок торта, налив чай ​​і вийшов з кухні.

А далі я вирішив покликати її на побачення. По дурості сказав: “Хочеш сходити зі мною в кінотеатр?”. І тільки потім я зрозумів, яку дурницю ляпнув. Але умовив її на прогулянку по парку і кафе.

Дівчина мене підкорила своїм нестримним оптимізмом і відмінним почуттям гумору. Я не зустрічав нікого, хто б був таким же життєрадісним і з хорошим почуттям гумору.

Це був найщасливіший нещасний випадок.

Related Post

Ніч. Оля та Руслан спілкувалося про строк придатності їх коханняНіч. Оля та Руслан спілкувалося про строк придатності їх кохання

Вони лежали обнявшись, і вона, потираючись кінчиком носа про його ніс, говорила пошепки: – Як мені шкода тебе, як шкода! .. Він полувіновато посміхнувся, але йому неприємно було чути ці

Одружений коханець не хоче нічого мінятиОдружений коханець не хоче нічого міняти

Уже 13 років зустрічаюся з одруженим чоловіком. Не можу назвати себе жертвою – чудово розумію своє становище. У мене дочка від першого шлюбу, який виявився невдалим. Іноді мені здається, що