На які продукти виріс попит під час пандемії?

Карантинні заходи і загальна ситуація із захворюваністю внесли свої корективи в життя настрою людей по всьому світу і українців, зокрема.

Так, за даними Google Analytics ми розуміємо, що через те, що люди були обмежені в пересуванні в Україні та країнах Європи на карантині виріс попит на покупку товарів першої необхідності – їжі, а також того, що допоможе облаштувати комфортно будинок і робоче місце на час карантину (телевізори, дивани, комп’ютери, стільці або столи для роботи).

Згідно з даними Nielsen Ukraine, на 12 тижні карантину почалася велика закупівля категорій кулінарії і приготування їжі вдома, таких як: макаронні вироби (+ 162%), сухі сніданки (+ 91%), пельмені (+ 74%), дитячf їжу (+34 %) і корм для тварин (+ 23%), сіль (+ 247%).

Зросло споживання вітамінів, харчових добавок (15%), товарів по догляду за будинком (14%).

Цікаво, що за період карантину, українці стали активно шукати віддалену роботу. Пошукові запити зросли на 240%. Ще один тренд став перехід роботи в онлайн-режим.

Спостерігалися деякі зміни в тому, як люди шукають роботу в період карантину не тільки в нашій країні. Наприклад, в Іспанії замість запиту «прибирання» тепер вводять «прибирання лікарень». В Італії запит «догляд за дітьми» змінився пошуком роботи кур’єром, а в Великобританії другим за популярністю став запит «водій доставки ліків».

Як пандемія коронавірусу і карантин вплинули на Україну і країни Європи?

Найчастіше німецькі вірусологи кажуть, що певних карантинних обмежень потрібно буде дотримуватися протягом 1 року. Важливу роль у зменшенні поширення хвороби є дотримання загальних правил самозахисту і гігієни: збереження дистанції, носіння захисних масок, використання антисептиків і миття рук з милом.

Головною умовою щодо швидкої перемоги над коронавірусів європейські вчені називають саме виготовлення вакцини.

You cannot copy content of this page