Начебто щось зрушилося

Мені 48 років, незаміжня, є дочка-студентка – мій друг. Все необхідне маємо і ще невеликі радості собі дозволяємо. Я висока і струнка, ходжу в зал, намагаюся підтримувати фігуру і здоров’я.

Наші відносини з Семеном поновилися 2 роки тому. Він мій колега, на 2 роки молодший, до того ж киянин. Одружений і має сина 18-ти років. Зовні виглядає нормально, теж намагається тримати себе в формі, але простакуватий, щоб закохувати жінок.

За кілька років до цього ми зустрічалися близько півроку, але там все різко закінчилося: Семен не повернув гроші, взяті у мене в борг на наше побачення, хоча я тоді підкреслила, що не можу дати йому їх просто так. Я пішла без пояснення причин. Весь цей час він намагався поговорити, дарував невеликі подарунки, заходив без причини в мій кабінет і т.д.

Семен отетерів, коли дізнався, в чому причина розставання. Дуже вибачався. Взагалі, для нього властиво бути захопленим чимось і мати безліч незавершених проектів. Швидко запалюватися, а потім зав’язати в цьому всьому і гаснути.

І ось Семен умовив мене спробувати заново 2 роки тому взимку. Перші місяці все було відмінно: часто бачилися, ходили в ресторани, кіно, ночували в готелях. Багато ініціативи було від нього, я відповідала тепло.

Багато спілкування. Навесні я звільнилася з роботи, не бажаючи приймати принизливе для мене ставлення керівництва, він підхопив і теж звільнився.

Потім у мене був складний період: пошуки роботи, депресія на цьому тлі. Семен же начебто збирався шукати роботу, але не дуже-то, більше відпочивав (мото, концерти, гойдалка, походи …) Допоміг сильно кілька разів: оплатив складання резюме, привіз строкову довідку з Києва. Я стала запрошувати його додому, намагалася викинути з голови проблеми.

Хотілося, звичайно, слів підтримки від нього, але я бачила, що мої скарги йому не цікаві.

У серпні він поїхав з родиною на море, писав дуже мало. Після повернення Семен приїхав до мене побачитися, і я йому натякнула, що ми віддаляємося. Говорив, що хотілося б бачитися частіше, але обставини і таке інше. Я більше тему не піднімала. Бачитися стали раз на місяць, а то й рідше, на кілька годин в готелі. У листуванні нескінченні його скарги на життя, на сім’ю та ін. Періодично говорив про те, як він незадоволений дружиною і що любить мене і «цілує ручки».

Але при цьому про мої справи не питав, з дружиною вже багато років не розлучався. Скаржився, що вона розповніла, нічого не робить по дому, сексу немає. Хоча працює і курси синові оплачує, тому він залежний від неї і так швидко порвати не може. Також машину їй лагодив, щось робив для її батьків … Але при цьому постійно говорив, що потрібно розлучатися. Спочатку обіцяв зробити це, коли синові буде 16, потім з’явився новий рубіж – 18.

А у нас за зиму було 3 зустрічі. Я намагалася проявити ініціативу і перед сексом запрошувала в кіно, в кафе. Але все залишалося як і раніше, і я перестала відповідати в листуванні. Він тут же надів ковпачок і вибачився, що не поздоровив подарунком на 8 березня, запропонував приїхати.

Відповіла, що не потрібно. Семен писав з періодичністю раз-два на місяць, пропонував покататися по нічному Києву на мотоциклі і подібне. Я не відповідала. Паралельно дочка знайшла ваш по психології, ми все зіставили і прийшли до такого висновку: Семен прекрасно розуміє, що потрібно самотній жінці, але прикидається дурником. Секс-онлі мене не влаштовує, і я закінчила ці відносини в голові і зареєструвалася на сайті знайомств. Там справи йдуть складно, тому що я дуже висока і хочу знайти чоловіка не нижче і без зайвої ваги, а знайти такого – той ще квест. Підозрюю, що я тільки фізично залучаю, а закохувати не вмію, вчуся ось.

Семен написав на початку липня:

С. .: А ми більше не будемо зовсім спілкуватися?
Я: Я зараз шукаю чоловіка для серйозних стосунків. Ти розумієш, у нас таки не такі були, тому я думаю, що краще не спілкуватися.
C. .: Бажаю тобі щастя і всього-всього! Твоя присутність в моєму житті допомагала мені всі ці роки бути краще. Останній місяць, після розставання і роз’їзду з дружиною було дуже складно, але начебто все заспокоїлося, і син все зрозумів і прийняв. Щастя тобі.

Відповідати було нічого. Нібито ненароком повідомляє новину, але при цьому нічого не пропонує. Хотів зробити мені боляче чогось.

Ще місяць він постійно був онлайн, де раніше спілкувався тільки зі мною, а потім там заблокував мене і перестав заходити. Рішучий крок …

Сьогодні знову написав.
З .: Привіт. Як ти?
Я: привіт. Все добре
З .: І все-таки?
Я: що?
З .: На сайті знайомств бачив тебе
Я: І що ти там робиш?
З .: Шукав чоловічка. Ти мені не чужа людина. Я б навіть сказав-зовсім не чужа. Я все ще дуже тебе люблю. І бажаю тобі всього найкращого навіть зараз. Але твої пошуки затягнулися
Я: Я так не думаю
З .: Чим я примудрився так налаштувати тебе проти себе?
Я: Нічим. Я теж бажаю тобі всього найкращого
З .: Без коханої людини важко
Я розумію. У житті бувають різні періоди …
З .: У мене немає шансів тебе повернути?
Я .: Не знаю, чи є в цьому сенс. Я шукаю серйозні стосунки
З .: Я знаю. Давай поговоримо?
Я .: Мені нема чого сказати
З .: У мене тільки одне питання – чому ти мене не розглядаєш?
Я: Ти мені хіба щось пропонуєш?
З .: Я вже 4 місяці живу один, ну вірніше з сином. Процес свого розставання з колишньою дружиною я намагаюся проводити спокійно і тактовно, щоб не було проблем у майбутньому. Найближчим часом, офіц. розлучення, хоча і без нього зворотної дороги вже не буде ніколи. Я сподівався сказати тобі все це особисто, але мабуть ми не до кінця зрозуміли в чомусь один одного і ти віддалилася. Мені дуже хотілося поговорити з тобою, але я не встиг.

Далі ще багато про те, як він нудьгує. Чесно кажучи, я не знаю, що робити. Начебто щось зрушилося, але не можу зрозуміти, у напрямку до мене чи ні. Як мені краще поводитися?

You cannot copy content of this page