ЦЕ EASY Життєві історії Налаштовують моїх дітей проти мене, кажуть що я погана мати, як бути?

Налаштовують моїх дітей проти мене, кажуть що я погана мати, як бути?

Так, я погана мати, по словам моєї матері, свекрухи і всіх оточуючих я найгірша мати. Моїм дітям страшенно не пощастило. А все тому, що я намагаюсь не втонути в безкінечних підгузках і відрижках, вже вибачте на слові.

Поки я працювала все було добре, я всім дарувала гарні подарунки, ми відкладали з чоловіком на власне житло, в мене не було потреби у грошах.

Все змінилося тоді, коли я народила одну дитину вслід за іншою. Для моїх родичів моя так сказати втрата працездатності стала якимсь поштовхом вколоти мене, вказати яка я немічна.

Коли дітки хоч трохи підросли я пішла на роботу. Віддала їх в приватний садочок, де їх навчають всьому, і на горщик сідати, і їсти самостійно.

По суті, той садок нічим не відрізняється від звичайного, але там діти з різницею в 1 рік можуть бути разом в одній групі, для мене це надважливо, бо мені треба щоб мої діти росли разом.

Залишатися вдома я більше не могла, морально. Хоча б тому, що здичавіла, стала психована, відчувала себе злиденною, непотрібною, ніякою. Я втратила себе за роки декрету.

А тепер я погана, бо лишила дітей і пішла працювати. Погана бо я не виготовляю щодня кулінарні шедеври, а можу дозволити собі погодувати дітей котлетами з морозилки.

Чи напівфабрикатами. Погана, бо м’ясо беру на на ринку, а в супермаркеті. Але ринок працює тоді, коли я на роботі, значить, заради цього треба звільнятися. От така я погана мати.

Але ж коли мене, чи мого чоловіка віддавали в садочок, ніхто не думав про це. Не хочу бути поганою мамою, але нічого погано, як на мене я не роблю. Чи не так?

Related Post

У мене давно не було відносин, і мені комфортно однією – це нормально?У мене давно не було відносин, і мені комфортно однією – це нормально?

Мені 36, 11 років тому розлучилася, вже чотири роки не було відносин з чоловіками – тільки флірт, не більше. Спочатку хотілося, але з часом зрозуміла, що мені взагалі не потрібні

Сказала колишньому, щоб забирав сина до себе, поки у нас постійно пропадає світло. Але його нова дружина виявилася протиСказала колишньому, щоб забирав сина до себе, поки у нас постійно пропадає світло. Але його нова дружина виявилася проти

Артем пішов до іншої панянки, коли нашому Андрійку виповнилося три рочки. Коли я народжувала нашого первістка, вони вже були знайомі. Ось така картина, всі про все знають, але ніхто нічого

Гороскоп обіцяв багатство, а я на мілиніГороскоп обіцяв багатство, а я на мілині

Мене дуже хвилює моє фінансове становище. За всіма гороскопам у мене зараз період фінансового підйому, а я ледве зводжу кінці з кінцями. Немає грошей навіть на подарунки родичам. Дуже чекаю