Нашпигована голками полуниця знову з’явилася на полицях магазинів

У період з 27 червня по 1 липня у відділення поліції надійшло три скарги від відвідувачів мережі продуктових магазинів.

В Австралії на полицях магазинів знову з’явилися упаковки з полуницею, нашпигований швейними голками.

Жителі міста Аделаїда, штат Південна Австралія, знаходили в упаковках з полуницею і авокадо металеві голки, а в буханках хліба – канцелярські кнопки. Поліція вважає, що предмети помістили в продукти навмисно.

Компанія магазинів стурбована тим, що відбувається. Представники мережі активно співпрацюють з поліцією і ведуть незалежне розслідування.

У 2018 році австралійці злякалися продовженню історії з голками у фруктах. Мешканка австралійського Мельбурна знайшла швейну голку в груші через кілька днів після арешту першої підозрюваної у справі «про голки в полуниці».

Поліцейські вважають, що першою начинила голками полуницю 50-річна супервайзер ферми з вирощування ягід Ут Трінх (My Ut Trinh) з помсти колегам.

За версією слідства, вона працювала на одній з місцевих ферм і була незадоволена умовами праці, в результаті чого вирішила помститися роботодавцю і колегам і нашпигувати ягоди голками.

Всього було зафіксовано більше 100 подібних випадків. Крім того, кілька разів голки були виявлені в яблуках, бананах і манго.

У листопаді 2018 року нашпигована голками полуниця дійшла до ще однієї країни – Нової Зеландії. Чоловік придбав ягоди в місті Жеральдін на острові Південний і вчасно виявив всередині чужорідний предмет. Він повідомив про знахідку поліцейським, які почали розслідування.

You cannot copy content of this page