Навіть уві сні мені сниться, що чоловік мені зраджує

Перший чоловік був мовчазний і нудний. Любив ходити по гриби і на рибалку, волів усамітнення зі мною та з комп’ютером. Дивний, бо не був старий, а ще молодий хлопець. Хоча мені спочатку подобалося, що він інтроверт, а потім набридло.

Ще, бувши у першому шлюбі, почала шукати заміну цьому мовчуну, але розлучатися не поспішала. А що як нікого не знайдеться, і я залишусь сама? У мене пересічна зовнішність і повненька я. Оцінюю себе об’єктивно. Шукала хлопця по соцмережах та сайтам знайомств нашого міста. Хотілося хоча б спілкування. Знайшовся такий балакучий, який смішив мене постійно. Відчуваю, що починаю закохуватися. А він мені вже в коханні зізнається.

Мене, правда, турбували його численні подружки на його особистій сторінці. Усі такі красуні! Придивилася, безліч фоток фейкові. Надто вже голлівудська зовнішність. Я й заспокоїлася. Тим більше він почав кликати мене на побачення. Перше, друге побачення, і я вже втратила голову. Твердо вирішила розлучитися. Перший чоловік навіть проти не був. Сказав, що все давно вже підозрював, і не заважатиме моєму подальшому особистому життю. Дуже спокійно розлучилися. Дітей не народжували, тож ще й швидко.

І ось я вдруге одружена. Причому день весілля випав на мій ювілей у 30 років. Медовий місяць був просто супер. Не треба було навіть нікуди їхати на відпочинок. Ми один одного з обіймів не відпускали. Але почалися будні. Робота, будинок, чергова котлета на вечерю. Чоловік занудьгував, почав вимагати свят, гостей та запрошень. І ось тут я зрозуміла, як мало знаю я чоловіка.

Я помітила, що в компаніях він фліртує з усіма дівчатами, які його оточують: одній очима блимає, для іншої мандарин почистить і простягає його так, ніби серце вийняв і подарував. Всім обов’язково ручку поцілує при зустрічі та на прощання, зробить комплімент (особливо злить, що він говорить про гарну фігуру). Гості розходяться, і я влаштовую чоловікові скандал за його флірти. Спочатку це було просто бурчання із мого боку, а тепер до крику доходить.

І якби тільки це. Він «пожирає очима» жіночі ніжки (хто у короткій спідниці) або груди у глибокому декольте. Причому, не соромлячись мене. Або забуває, що я поруч і біжить на балкон з якоюсь самотньою дамою. Хоча щойно там був. Мовляв, скласти компанію. А сам їй на вушко щось шепоче із пристрастю, а на мене поглядає.

Він досі не видалив себе із сайту знайомств та спілкується зі своїми старими подружками. Говорить, що це просто дружба. Я почала ловити себе на тому, що постійно риюся у нього на сторінках в інтернеті та в телефоні. Я засмучуюсь, якщо він не бере трубку або пізно приходить додому. Почалася якась параноя. Навіть уві сні мені сниться, що чоловік мені зраджує. Прокидаюся зі сльозами.

Замість того, щоб чоловік у чомусь покаявся і вибачився, він жартує з мене і не перестає фліртувати. Я вже гостей не хочу додому кликати та ходити до когось немає бажання. Не можу все це бачити. Найцікавіше, що крім цього флірту чоловіка нема в чому дорікнути. Він не закриває профілі. У нього завжди є алібі, де і з ким він був, навіть якщо трубку не брав, тобто, в зрадах не спійманий. Але, як тільки при мені бачить гарненьку дівчину, цокає язиком і зітхає: «Ну чому ж я одружений? Такі персики поряд ходять!». У такі моменти мені дуже прикро.

Я не розумію, чому йому подобається мене доводити? Для чого він так робить? Іноді з гіркотою в душі згадую свого колишнього чоловіка, для якого я була єдиною. Він навіть не дивився ні на кого. Мені здається, якщо мій нинішній чоловік мені хоч раз змінить, я цього не переживу! Розлучуся точно. Але зараз немає такого приводу, а нерви у мене повністю розхитані.

Що мені робити? Він не може заспокоїтися.

Related Post

Цілком виключили одне одного з життя, з усіх соцмереж, на додачу з почуттям провини та гніву на себе та на одне одногоЦілком виключили одне одного з життя, з усіх соцмереж, на додачу з почуттям провини та гніву на себе та на одне одного

Я розлучилася з хлопцем кілька місяців тому. Довго зустрічалися. Але він запропонував розлучитися. Розлучалися не зовсім красиво. Винні по суті двоє (плюс-мінус). Цілком виключили одне одного з життя, з усіх

Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехніВадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати

Подруга вирішила “відбити” мого нареченого, коли ми влаштували для неї подвійне побаченняПодруга вирішила “відбити” мого нареченого, коли ми влаштували для неї подвійне побачення

Пишу історію, в яку все одно ніхто не повірить. Навіть не знаю, для чого все це … Але дуже хочеться поділитися. Сподіваюся, що її прочитають ті, про кого я тут