Не можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружини

І у мене, і у дружини це другий шлюб. До весілля зустрічалися чотири місяці, я не сумнівався, що готовий зв’язати себе узами шлюбу. Одружені півроку, у відносинах – абсолютна гармонія. Сварки виникають тільки через моє ставлення до її минулого.

Вона постійно подорожувала, заводила короткі, бурхливі романи. Всі її партнери були «поганими хлопцями», а я – зовсім не такий. І чим більше я дізнаюся про її минуле, тим більше не розумію, що її утримує поруч зі мною.

На це питання вона відповідає, що розсудлива, хоче надійності і спокою. Але з часом стала багато від мене приховувати. Переводить розмову, ховає фотографії, пропонує звернутися до психолога. Просить залишити минуле в минулому. А ще спілкується з колишнім чоловіком. У них багато спільного, хороші відносини. Їм цікаво разом. Звичайно, з її слів нічого більш у них бути не може. Не знаю, що робити і як перестати ревнувати до минулого дружини.

Андрій, 29 років. Порада від психолога.
Той факт, що у вашої дружини було бурхливе минуле, доводить, що і в майбутньому вона знову буде шукати гострих відчуттів. Люди змінюються, і тільки час покаже, чи підтвердяться ваші побоювання. Але набагато більше питань викликає її спілкування з колишнім чоловіком. Вона відновила з ним зв’язок або вони завжди спілкувалися і ви увійшли в стосунки з нею, в шлюб, вже знаючи про все? Ви свою думку висловлювали дружині? Як ви самі ставитеся до того, що вона з ним підтримує контакт? Навіщо він з нею спілкується, які цілі переслідує?

Зазвичай спілкування з колишнім пов’язано з загальними дітьми або справами / бізнесом. Якщо причина в цьому і є чіткі межі, тоді ваш шлюб в безпеці. Якщо таких причин немає, значить, вони все ще емоційно пов’язані і залежні одне від одного. Скільки ви в шлюбі з дружиною? З урахуванням чотирьох місяців до шлюбу.

Можливо, її з колишнім чоловіком пов’язує досить тривала історія, це частина життя, і дружині складно залишити її позаду. Вам треба поговорити з нею відверто. Сказати чесно, відкрито, що саме ви б хотіли бачити в вашому шлюбі, чи вважає вона, що це шкодить вашим відносинам, чи ні?

Може бути, вона не усвідомлює, що її спілкування з колишнім чоловіком впливає негативно. Вас це спілкування турбує, лякає, воно образливо для вас? Подумайте над цими питаннями. Сформулюйте відповіді і щиро поділіться побоюваннями з дружиною.

Related Post

Пошкодував, що зважився завести дітей і прямо про це сказав дружиніПошкодував, що зважився завести дітей і прямо про це сказав дружині

Василь одружився з жінкою, яку вважав ідеальною. І стосунки у них також були саме такі. Закохані одне в одному розчинилися і через півроку щоденних зустрічей вирішили одружитися. За рік дружина

Чоловік як батько – це не вирокЧоловік як батько – це не вирок

Я давно чула теорію про те, що дівчина вибирає собі чоловіка такого типу як батько. Раніше я дуже скептично ставилася до висновків психологів, але життя моєї сім’ї підтверджує їх висновок.