Не розумію, що відчуває до мене колишній чоловік

Ми знайомі вже двадцять п’ять років, чотирнадцять прожили разом. Розлучилися через його зради, я переїхала з дочкою в інше місто. Ми листувалися. У кожного був ще один шлюб, але обидва розлучилися.

Так сталося, що я знову повернулася в його місто через роботу. Нещодавно разом відзначили день народження дочки в кафе з купою гостей. Ми випили, розслабилися, базікали, як ніби повернулися в старі часи.

А потім він перший почав з’ясовувати стосунки, пояснювати мені, чому все так сталося десять років тому, хто винен, на його думку. Було видно, що він до сих пір дуже переживає.

Я чомусь сказала, що до сих пір люблю його. Він відповів, що любить мене, але тільки як мати його дитини, а як жінка я його не цікавлюся. Проте вечір ми закінчили в танцювальному клубі, удвох, з поцілунками та обіймами. Він був ініціатором. У нього є до мене почуття, це видно. Я розумію, що разом вже не будемо. Але дивно, що через кілька днів після свят він уже вів себе зі мною як абсолютно чужа людина. Як вибудувати з ним стосунки?

Ольга, 46 років
Можна припустити, що чоловік зараз невлаштований в особистому житті, самотній. Він в пошуку, і, зустрівшись з вами, він згадав, що вас пов’язувало крім розбіжностей. Любов, щастя, задоволення, близькість, спорідненість.

Спроба з’ясувати відносини під час свята говорить про те, що у нього є почуття провини, жалю про те, як все сталося десять років тому. Ви щось довели одне одному або, принаймні, він не висловив вам все.

Тяжіння до вас у нього теж є, але він не розглядає вас як пару в даний час. Між вами було і багато того, що його відштовхує. Це так, навіть якщо він був винен, спровокував ваш розрив. І щоб «не заглиблюватися» про власні страждання і негативні переживання, він вважає за краще різко поводитися.

Своєю холодною поведінкою він дає зрозуміти, що між вами не може бути продовження. Він може цього навіть боятися, тому так старанно віддаляється і «поводиться як чужа людина». Емоційно розлучення до кінця не відбувся.

You cannot copy content of this page