Не розумію, як я не помітила, що чоловік зраджує вже 10 років

Ми одружені 22 роки, виховуємо двох дітей. Два місяці тому чоловік повідомив, що у нього інша: вони разом працюють, і він з нею він уже 10 років.

Каже, його все влаштовувало, але зараз вона вагітна, і він іде до неї – вважає, там він потрібніше. Не можу зрозуміти, як можна було так довго жити подвійним життям?

В цілому все було добре, у відрядження не їздив, вихідні та свята завжди проводив вдома. Так, іноді сварилися, в останні півроку частіше, ніж зазвичай. Але хто не свариться? Ця ситуація як грім серед ясного неба – ніяк не можу заспокоїтися.

Стільки планів спільних було. При цьому він сам і планував наше майбутнє. Весь час задаюся питанням: як я не помітила? Чому раніше не пішов? Чому зараз вирішив, що там він потрібніше? Чому наші діти виявилися менш важливі, ніж та, ще ненароджена дитина? Якщо ті відносини настільки серйозні, не розумію, навіщо він всі ці роки так ретельно зберігав ілюзію нашого шлюбу? Як мені це пережити?

Наталя, 43 роки
Наталя, це дійсно дуже важка ситуація, що заподіює вам страждання. Можливо, чоловік пішов саме зараз, тому що інша жінка стала маніпулювати і тиснути. Під час вагітності вона відчула вразливість, а якщо у неї, наприклад, загроза викидня, стала наполягати, щоб чоловік завжди був поруч.

Зараз переважило його почуття провини перед вагітною жінкою. Як складуться стосунки потім – невідомо: разом вони не жили, він не їздив в регулярні відрядження, зустрічався з нею, швидше за все, уривками, спілкувався в соціальних мережах або по телефону. Сім’єю вони ніколи не були.

У вас за плечима 22 роки шлюбу, при цьому, як ви пишете, досить щасливого. Це його головний досвід сімейного життя. Моя точка зору може здаватися неймовірною, але я вважаю, у вас більше шансів, ніж у іншої жінки.

При цьому нікуди не зникне його брехня: він обдурив вашу довіру, залишив вас і дітей. Якщо він говорить, що раніше його все влаштовувало, це означає, що йому було комфортніше жити з вами, а з нею він задовольнявся лише рідкісними зустрічами. З якихось причин вона на це погодилася. Зараз ця стійка модель зруйнувалася.

Чи втримає його дитина, якщо відношення не складуться, невідомо. Але ось чи готові ви прийняти його назад, знаючи, що десять років спільного життя були обманом? Чи зможете ви довіряти, відчувати себе захищено?

Коли любов ділять між декількома партнерами, відчуття винятковості зникає. Після зради чоловіка необхідно відновити почуття власної гідності. Важливо відокремити своє сприйняття себе від того, як вас змушує відчувати себе інший.

Навіть якщо здається, що вас «зламали», пам’ятайте, що ваша особистість не знаходиться в руках іншого. Чи не він визначає ваші особисті якості. Рекомендую прочитати книгу Естер Перель «Право на« ліво ». Чому люди змінюють і чи можна уникнути зрад ».

You cannot copy content of this page