Не варто витрачати своє життя на людину, яка нічого не цінує і здатна тільки отримувати та грати

Мені було 30 років, їй було майже 40. За її плечима був уже шлюб, я ж мав у минулому лише цивільний шлюб, який закінчився погано – зрадою моєї “дружини”.

Ситуація була жахлива, я вже хотів зробити пропозицію, аж як дізнався про зраду. Після красивої пропозиції у колі близьких в ресторані, вона втікла і більше не виходила зі мною на зв’язок. Пройшов час, і я зміг забути цей жахливий випадок.

Я зустрічався зі своєю новою жінкою, допомагав їй у всьому, допомагав її дитині, возив їх на відпочинок. Я любив її шалено.

І ось одного дня вирішив зробити їй пропозицію. Після минулого досвіду було складно наважитися на цей крок. У відповідь – відмова, мовляв, їй і так нормально, її все влаштовує, так зручно і більше заміж вона не хоче, а дитину вже має. Це для мене був шок.

Я для неї виявився просто річчю, зручною гарною річчю. Можна брати, але нічого не віддавати натомість. Свою відмову вона також виправдовувала минулим шлюбом, мовляв, я така крута тітка, вже була там, все знаю і тепер сильна і незалежна, більше не буду прогинатися.

Визнаю чесно – ця правда мене сильно рубанула. Спочатку намагався якось домогтися її, але, побачивши її ставлення, відкривши, нарешті, очі, став здавати, почуття стали проходити. Розчарування в людині ніби протверезило мене, і злетіли всі ілюзії. Незабаром ми розійшлися зовсім.

Ось така ця була любов. Я щиро любив, хотів дітей, сім’ю та старість разом. У результаті ж, я виявився простою іграшкою ось для такої егоїстки, і отримав ні за що.

Для мене, на щастя, все закінчилося добре, через кілька років я зустрів свою дружину, зараз щасливий, коханий і люблю, виховую своїх дітей. І бачу, і відчуваю, що ці стосунки – справжні, а не гра в одну хвіртку на втіху чиємусь егоїзму.

Думаю, що не варто витрачати своє життя на людину, яка нічого не цінує і здатна тільки отримувати та грати, виправдовуючи себе та звинувачуючи інших.

Related Post

Мені вже набридли батьки та знайомі зі своїми дурними жартами про заміжжяМені вже набридли батьки та знайомі зі своїми дурними жартами про заміжжя

Мені 28 років, я розумію, що мама хоче, щоб у мене була сім’я, хоче дочекатися онуків. Але в мене поки що інші плани, і я вже неодноразово всім про це

Товариш мого батька перевернув життя з ніг на голову, що тепер робити?Товариш мого батька перевернув життя з ніг на голову, що тепер робити?

Люда завжди відчувала себе старшою ніж є насправді. Особливо вона це бачила в спілкуванні з однолітками. Вона вже реалізувала себе досить непогано в роботі, тому хотіла трішки випустити пар, перепочити,

Людмила по вуха закохалася у викладача старшого за неї на 17 роківЛюдмила по вуха закохалася у викладача старшого за неї на 17 років

У студентські роки, закоханість у викладача, для дівчат, була звичайним явищем. На першому курсі деякі дівчата нашої групи були закохані в одного викладача. Мені тоді, в шістнадцять років, здавалося це