Не впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчині

Рік зустрічаюся з дівчиною. З огляду на наші традиції і термін спілкування, справа йде до весілля. Але через хворобливий досвід в колишніх стосунках і важку депресію після розриву мені важко відкриватися.

Іноді взагалі все одно, будемо ми далі зустрічатися чи ні. Кілька разів сварилися через мою байдужість. В результаті кожен раз вирішував, що хочу бути з нею. І ось скоро весілля, а я до кінця не розумію, чому одружуся, чому саме на ній. Ніби й не можу прийняти свій вибір, відкидаю його. Часто задивляюся на інших дівчат, але коли знайомлюся, приходжу до висновку, що моя – найкраща.

Алешир, 28 років. Порада від психолога.
Здається, ви самі розумієте, що страх близькості з вашою дівчиною пов’язаний з попереднім болючим досвідом. Адже коли нас сильно ранять, ми починаємо боятися знову обпектися і це немов заповзає в свій внутрішній будиночок, закриваючись від близькості своєрідною бронею.

Я б запропонувала вам подумати, які почуття ви відчуваєте до своєї дівчини. Уявіть, що відносини закінчаться. Чи бачите ви своє майбутнє життя без цієї людини.

Ми всі приходимо в стосунки зі своїми страхами і травмами. Спробуйте бути більш відкритим з нею. Поясніть, що ваше байдуже ставлення не пов’язане з тим, що з нею щось не так. Розкажіть, що у вас є попередній болючий досвід, з яким не так просто впоратися.

Спробуйте подивитися на нього як на те, що вже минуло. Це було неприємно, але не всі люди навколо заподіюють таку ж біль, як ваша попередня дівчина. Звичайно, це легше сказати, ніж зробити, але все ж.

Що стосується весілля, то це дуже серйозне рішення. Чи хочете ви цього насправді, чи рана минулого поки така свіжа, що вам потрібно більше часу, щоб зрозуміти це?

Судячи з усього, традиції у вашій культурі підганяють вас до більш швидкого прийняття рішення. Але я б не стала з цим поспішати і спробувала дати собі можливість розібратися, чого ж ви хочете на даний момент. Чи готові ви до близьких стосунків після сильної депресії і хворобливого розставання, або вам потрібно якийсь час, щоб підпустити вашу дівчину ближче. І в цьому немає нічого страшного.

Related Post

Мого чоловіка спокусила його колишня дружинаМого чоловіка спокусила його колишня дружина

Він людина добра, чуйна, від того і страждає. Ми познайомилися з Василем на роботі. Він був начальником мого відділу. Розумний, діяльний. У нього були таємно закохані багато дам в нашому

Мої ревнощі руйнують стосунки з коханоюМої ревнощі руйнують стосунки з коханою

Я люблю свою дівчину, і вона мене, але іноді хочеться розірвати відносини, повернути ті часи, коли я не був емоційно залежимо від когось. Мені здається, вона спеціально викликає в мені

facebook