Нещодавно я вийшла на пенсію, а чоловік відразу запитав, де я збираюся працювати

Нещодавно я вийшла на пенсію. Завжди думала, що після цього життя стає спокійним і розміреним, але в мене вийшло інакше. Все круто змінилося. І в глибині душі я цьому рада, тільки ніхто мене не розуміє. Але треба про все по порядку.

Я народилася та виросла у селі. Там же й зустріла свого майбутнього чоловіка. Він був із заможної сім’ї, яка володіла землею, тому батьки вмовили мене якнайшвидше виходити заміж.

Спочатку я була щасливою, але згодом зрозуміла, що це зовсім не моя людина. Але в селі ніхто не розлучався, це було не заведено. Тому продовжувала жити як усі.

Невдовзі з’явилися діти. Я поринула в турботу про них. Хоч і тут увесь час слухала, яка я погана мати, господиня, жінка та людина загалом. Вже тоді я почала мріяти про розлучення. Але ніхто не зрозумів би, тому я вирішила почекати.

Коли діти вже ходили до школи, мені у спадок дісталася квартира у місті. І ми із сім’єю вирішили туди переїхати. Це був як ковток свіжого повітря для мене. Я швидко знайшла роботу. То була моя віддушина. А ось мій чоловік ніяк не міг прижитися у місті. Якщо й знаходив роботу, то швидко звільнявся.

Так я стала єдиною, хто заробляв гроші у сім’ї. Однак навіть у такій ситуації його постійні закиди в мій бік не припинилися. Гірко визнавати, але я все життя прожила з людиною, яка мене не цінувала. Але тоді я не могла втекти від нього, щоб не травмувати дітей нашим розлученням.

Діти виросли та завели свої родини. А я так і не наважилася на розлучення. Як же розлучатися з тим, з ким прожив чверть століття? Але чоловік сам змусив мене наважитися на цей крок.

Нещодавно вийшла на пенсію. Однак це моє рішення чоловіка не влаштувало. Він одразу ж спитав:

«А де ти тепер збираєшся працювати? А нам треба на щось жити!»

Я дивилася на нього і розуміла, що це абсолютно чужа мені людина. За все життя навіть нема чого згадати, тільки закиди та скандали. Хіба так я хочу прожити залишок життя? І я зрозуміла, що зовсім цього не хочу.

У відповідь на його заяву я просто сказала:

«Я хочу з тобою розлучитися. Зберу твої речі, їдь до мами в село».

Так я і вчинила, випроводивши його з квартири. Слово честі, навіть дихати легше стало. Мені здавалося, ось тут і розпочнеться моє нове життя. Ось тільки я зіткнулася з тотальним нерозумінням.

Діти дзвонять мені щодня і просять прийняти його назад. Дочка посварила і сказала, що їй соромно за мене перед свекрухою. Загалом кажуть, що не в моєму віці показувати такі концерти. І мені дуже сумно від цього.

Я ж не хочу з ним сходитися, у мене з’явився шанс на нове життя. Хіба я не маю на це права? Сподіваюся, мені вистачить сил не піддатись на їхні вмовляння.

Related Post

Не знаю вже, як реагувати на ці закидони матері чоловіка, вона і допомогти хоче, і я не хотіла б її образитиНе знаю вже, як реагувати на ці закидони матері чоловіка, вона і допомогти хоче, і я не хотіла б її образити

Моя свекруха, Галина Романівна чудова жінка, каже мені сестра, але є в неї один великий мінус, вона звикла економити, при чому суттєво і на важливих речах. Ще поки я працювала

Сказала свекрусі неправильну дату виписки, то тепер вона дуже ображаєтьсяСказала свекрусі неправильну дату виписки, то тепер вона дуже ображається

Ми з чоловіком давно планували батьківство, готувалися до цього серйозно. І коли я нарешті побачила заповітні дві смужечки, розплакалася від щастя разом із чоловіком. Почала уявляти собі майбутнє життя, нашого

Мої відносили тривали два роки, тільки все спілкування відбувалося телефоном, я стала жертвою маніпулятораМої відносили тривали два роки, тільки все спілкування відбувалося телефоном, я стала жертвою маніпулятора

Одного разу перед Різдвом я відсилала вітальні смс телефоном, комп’ютера у мене тоді ще не було. Я навіть написала одному майже незнайомому чоловіку, треба ж всім свято робити. Відповідь від