– Ой, – каже – ти не уявляєш! Він такий турботливий, такий ласкавий! Букет троянд мені подарував – червоних. – Подруга, – відповідаю, ти не загравайся – у нього сім’я, у тебе теж.

Була у мене в Харкові подруга. Подруга, як подруга, не краще і не гірше за інших. Все, як у людей – заміж вийшла по коханнню народила дочку. В будь-якій сім’ї і сварки бувають, і проблеми життєві – ніхто від них не застрахований.

Вирішували вони з чоловіком проблеми, як могли. Чоловік їй попався роботящий, не пив, дочку любив, подругу теж. Так ось, з віком якось затужила Катюня (так ласкаво називав мою подругу її чоловік).

Чогось їй не вистачало – чи любові романтичної,  чи емоцій яскравих. Одним словом початку вона поглядала на сторону. А мужикам же тільки підморгніть – готових до великої і світлої любові багато.

Катя моя швидко знайшла собі залицяльника. Раз з ним зустрілася, другий …
– Ой, – каже – ти не уявляєш! Він такий турботливий, такий ласкавий! Букет троянд мені подарував – червоних.
– Подруга, – відповідаю, ти не загравайся – у нього сім’я, у тебе теж.

Твій Коля (її чоловік) обожнює тебе, пилинки з тебе здуває. Змін їй захотілося! Про дитину подумала? Одним словом, зовсім з котушок злетіла Катюня.

Справа дійшла до інтиму – все до того і йшло. Страсті-мордасті, кохання-зітхання і все таке, тривали десь місяців чотири.

Чоловік, звичайно ж, все дізнався. Я думала, що він взбрикне і піде від Каті. Не тут то було. Чоловік виявився мудрішим. Якось раз підстеріг її залицяльника, та й поговорив з ним по-чоловічому. Ну як, поговорив – пару ребер довелося ремонтувати в хірургічному відділенні.

Зате в Катиних очах чоловік “виріс”, постав зовсім в іншому вигляді – лицар без страху і докору. А головне, адже, ні разу в житті потім не згадав про зраду. І так буває в житті. Головне – сім’я збереглася.

Related Post

Наснилося, що я вагітнаНаснилося, що я вагітна

Два тижні тому я звільнилася з компанії, в якій пропрацювала більше двох років. Рішення піти прийняла імпульсивно: у нас з начальницею виник конфлікт авторитетів. Через кілька днів після звільнення приснився

Квартиру він залишив дружині за моїм наполяганням. У ній вона зараз продовжує жити з своїм коханцемКвартиру він залишив дружині за моїм наполяганням. У ній вона зараз продовжує жити з своїм коханцем

Перший одружений чоловік був у мене в 16 років, йому було 20, він одружився відразу після школи зі своєю однокласницею, народили дитину. Але чомусь я йому сподобалася. В той момент

Сім’я намагається видати мене заміж за некоханого чоловікаСім’я намагається видати мене заміж за некоханого чоловіка

Мені 34 роки. Дітей немає, незаміжня, постійного партнера теж немає. Два роки тому мама познайомила мене з сином своєї подруги. Як чоловік він мені не сподобався, спілкування швидко зійшло нанівець.

facebook