– Ой, – каже – ти не уявляєш! Він такий турботливий, такий ласкавий! Букет троянд мені подарував – червоних. – Подруга, – відповідаю, ти не загравайся – у нього сім’я, у тебе теж.

Була у мене в Харкові подруга. Подруга, як подруга, не краще і не гірше за інших. Все, як у людей – заміж вийшла по коханнню народила дочку. В будь-якій сім’ї і сварки бувають, і проблеми життєві – ніхто від них не застрахований.

Вирішували вони з чоловіком проблеми, як могли. Чоловік їй попався роботящий, не пив, дочку любив, подругу теж. Так ось, з віком якось затужила Катюня (так ласкаво називав мою подругу її чоловік).

Чогось їй не вистачало – чи любові романтичної,  чи емоцій яскравих. Одним словом початку вона поглядала на сторону. А мужикам же тільки підморгніть – готових до великої і світлої любові багато.

Катя моя швидко знайшла собі залицяльника. Раз з ним зустрілася, другий …
– Ой, – каже – ти не уявляєш! Він такий турботливий, такий ласкавий! Букет троянд мені подарував – червоних.
– Подруга, – відповідаю, ти не загравайся – у нього сім’я, у тебе теж.

Твій Коля (її чоловік) обожнює тебе, пилинки з тебе здуває. Змін їй захотілося! Про дитину подумала? Одним словом, зовсім з котушок злетіла Катюня.

Справа дійшла до інтиму – все до того і йшло. Страсті-мордасті, кохання-зітхання і все таке, тривали десь місяців чотири.

Чоловік, звичайно ж, все дізнався. Я думала, що він взбрикне і піде від Каті. Не тут то було. Чоловік виявився мудрішим. Якось раз підстеріг її залицяльника, та й поговорив з ним по-чоловічому. Ну як, поговорив – пару ребер довелося ремонтувати в хірургічному відділенні.

Зате в Катиних очах чоловік “виріс”, постав зовсім в іншому вигляді – лицар без страху і докору. А головне, адже, ні разу в житті потім не згадав про зраду. І так буває в житті. Головне – сім’я збереглася.

Related Post

Мій чоловік Олег просто відкуповується від мене подарунками, гадаю, що через зради…Мій чоловік Олег просто відкуповується від мене подарунками, гадаю, що через зради…

Кожен раз, вибачаючись, чоловік відкуповується за свої косяки. Спочатку я не надавала цьому значення. Але потім звернула увагу: чим сильніше проступок, тим дорожче подарунок. Таку систему вибрав він сам, але

“Ти повинна стати популярною співачкою”, – говорила мама Маргариті, але дочка вирішила завагітніти“Ти повинна стати популярною співачкою”, – говорила мама Маргариті, але дочка вирішила завагітніти

Моїй далекій родичці, Маргариті, мама обіцяла кар’єру музикантки або співачки. Тоді в 70- 80-е багато хто виїжджав поступати саме в столицю. Це обіцяло подальші перспективи. Маргарита десять років гідно займалася за

facebook