Перейти до вмісту

Олеся просто написала роздуми, як же знайти щастя в особистому житті, і відкрила для себе “нову формулу щастя”

  • від

Часто партнери можуть жити разом, але при цьому не мати штампа в паспорті. А можуть і бути в офіційному шлюбі.  У них вже можуть бути загальні діти. Але їх особисте життя втратило всілякі фарби і з’явилася ненависть одне до одного.

Проблема в тому, що жодному з них не вистачає сил вийти із зони комфорту, а жити разом за звичкою – так їм здається легше. У цій статті ви дізнаєтеся 4 причини чому люди живуть у шлюбі і нещасні, навіть ненавидять одне одного. Як дати собі шанс на нове щасливе життя?

1.Жити за звичкою. Особливості: партнери з часом зрозуміли, що вони занадто різні. Як це часто буває в наш час що вже є сім’я, загальні діти, обов’язки але особисте життя подружжя втратило всякі фарби, навіть прийшла ненависть одне до одного. І когось таке життя може влаштовувати жити з чоловіком, нехай навіть і цивільним як з сусідом .

 2.Страшно покинути місце де все починалося. Особливості: важко вирватися з цього замкнутого кола і почати все спочатку. Коли твій співмешканець, а колись коханий, приходить додому після чергової зради, з ароматом чужих парфумів, тебе може накрити ненавистю до нього. І тобі напевно дуже буває хочеться покинути те місце, де починалося твоє «щастя», щоб вирватся з цього замкнутого кола.

3. Не довіряємо знайомствам в інтернеті. Особливості: Як виявилося, листування в чаті подарувало Олені щастя, а саме Рому. Іноді це трапляється, що проста листування в чаті Олени з Ромою подарувало їм обом щастя, а саме відносини ікохання. Олена не очікувала що її робота пов’язана з онлайн курсами зможе стати початком її нового щасливого життя. В один з осінніх днів коли Олена працювала у себе вдома і пила каву на самоті, вона заглянула в свій телефон і побачила повідомлення яке наповнили всю її яскравими теплими почуттями. Це були слова – Я ТЕБЕ КОХАЮ!

4.Не дозволяємо дати собі шанс почати нове щас ливе життя. Особливості: але часом тільки втративши все, ми знаходимо вектор для руху тільки вперед. Як це тепер часто трапляється, просто листування в чаті стало початком нового щасливого життя Олени і Роми. Вони почали часто зустрічатися, спілкуватися, сміятися і просто жити одне одним, що навіть їхні друзі почали їм заздрити, що у них такі гармонійні і красиві відносини. Багато квітів, посмішок, любові зробили настільки гармонічними відносини Олени та Роми, що здається сама доля благословила їх союз і майбутній шлюб.

Якщо ви хочете залишитися жити зі своїм партнером як з сусідом, і продовжувати ненавидіти його і ваш шлюб, то вибирайте вид 2. А якщо ви готові зробити сміливий крок і дати собі шанс почати нове щасливе життя, тоді почніть знайомитися в інтернеті і листуватися з новими друзями, і тоді зможете зустріти справжнє кохання.