ОП показав план швидкого відновлення України на близько $17,4 млрд

В Офісі президента України показали план оперативного відновлення соціальної інфраструктури України Fast Recovery. Його загальний бюджет становить близько 17,4 мільярда доларів.

До цього плану входять об’єкти, які потребують негайного відновлення для нормального функціонування міст та країни в цілому, критично важлива інфраструктура, розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Передає ЦЕ EASY.

“Це те, що потрібно робити негайно — зараз. Вже зараз на деокупованих територіях необхідно відновити майже 40 тисяч об’єктів”, – пояснив Тимошенко.

Серед таких об’єктів: близько 400 шкіл, близько 300 садків, 300 лікарень, а також об’єкти ЖКГ (водопостачання, газопостачання, теплопостачання та електропостачання).

Решта об’єктів — це житлова інфраструктура, в основному багатоповерхівки та приватні будинки, щоб люди могли повернути своє житло.

“Нас чекає багато роботи, але ми впевнені, що зможемо втілити усі найкращі світові практики та технологічні рішення для того, щоб швидко та сучасно відбудувати наші міста та містечка.

А головне — повернути людям житло, лікарні, дитячі садки та школи, щоб кожен українець якнайшвидше повернувся додому та мав можливість отримувати соціальні послуги”, — підкреслив Тимошенко.

Він додав, що план Fast Recovery ще у понеділок, 4 липня, Уряд презентував на конференції в Лугано, Швейцарія.

Крім того, українська влада працює над довгостроковим проєктом відновлення та трансформації держави.

“Нині поверхова оцінка збитків нашої країни від російських ударів вже перевищує $700 млрд. Очевидно, що цифра зросте – оскільки війна продовжується.

Звичайно, що відбудова такого рівня потребує нових стандартів та інституційних гарантій прозорості. Ми хочемо, щоб в Україні був реалізований найкращий світовий досвід”, – повідомив Тимошенко.

Related Post

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для: Овнів, Тельців, Близнюків, Раків, Левів, ДівФінансовий гороскоп на 2022 рік для: Овнів, Тельців, Близнюків, Раків, Левів, Дів

2022 рік – час інвестування та накопичення капіталу. Успіх чекає на тих, хто проповідуватиме ідеї дбайливого споживання. Овен (21.03 – 19.04) Енергією Овнів можна освітити цілі міста, але іноді вони

Рибак врятував зі снастей рідкісного Гангського дельфінаРибак врятував зі снастей рідкісного Гангського дельфіна

В індійському місті Пурна, штат Біхар, рибак врятував рідкісного дельфіна, який заплутався у риболовних снастях. У снасті потрапив дельфін південноазійський річковий – представник зникаючого виду, який охороняється законами Індії. Щоб

Країни НАТО визнають росію прямою загрозою колективній безпеці на саміті в МадридіКраїни НАТО визнають росію прямою загрозою колективній безпеці на саміті в Мадриді

У столиці Іспанії Мадриді відбудеться саміт НАТО, на якому країни альянсу мають намір визнати росію прямою загрозою колективній безпеці. Це буде закріплено в новій стратегічній концепції. Відповідну заяву зробив генеральний