ОП показав план швидкого відновлення України на близько $17,4 млрд

В Офісі президента України показали план оперативного відновлення соціальної інфраструктури України Fast Recovery. Його загальний бюджет становить близько 17,4 мільярда доларів.

До цього плану входять об’єкти, які потребують негайного відновлення для нормального функціонування міст та країни в цілому, критично важлива інфраструктура, розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Передає ЦЕ EASY.

“Це те, що потрібно робити негайно — зараз. Вже зараз на деокупованих територіях необхідно відновити майже 40 тисяч об’єктів”, – пояснив Тимошенко.

Серед таких об’єктів: близько 400 шкіл, близько 300 садків, 300 лікарень, а також об’єкти ЖКГ (водопостачання, газопостачання, теплопостачання та електропостачання).

Решта об’єктів — це житлова інфраструктура, в основному багатоповерхівки та приватні будинки, щоб люди могли повернути своє житло.

“Нас чекає багато роботи, але ми впевнені, що зможемо втілити усі найкращі світові практики та технологічні рішення для того, щоб швидко та сучасно відбудувати наші міста та містечка.

А головне — повернути людям житло, лікарні, дитячі садки та школи, щоб кожен українець якнайшвидше повернувся додому та мав можливість отримувати соціальні послуги”, — підкреслив Тимошенко.

Він додав, що план Fast Recovery ще у понеділок, 4 липня, Уряд презентував на конференції в Лугано, Швейцарія.

Крім того, українська влада працює над довгостроковим проєктом відновлення та трансформації держави.

“Нині поверхова оцінка збитків нашої країни від російських ударів вже перевищує $700 млрд. Очевидно, що цифра зросте – оскільки війна продовжується.

Звичайно, що відбудова такого рівня потребує нових стандартів та інституційних гарантій прозорості. Ми хочемо, щоб в Україні був реалізований найкращий світовий досвід”, – повідомив Тимошенко.

Related Post

Коли і де дивитися парад планет в липні 2020 роки?Коли і де дивитися парад планет в липні 2020 роки?

У липні 2020 року можна буде спостерігати так званий парад планет. Планети Сонячної системи розмістяться таким чином, що їх вийде бачити одночасно, як ніби збудованими в одну лінію. Що таке

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про відставкуПрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про відставку

У четвер, 7 липня, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про свою відставку. Рішення було ухвалено після масових відставок в уряді, що викликали скандал із Крісом Пінчером. “Очевидно, що зараз

Кабмін обмежив роботу ресторанів і нічних клубівКабмін обмежив роботу ресторанів і нічних клубів

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №392 від 20 травня про введення карантину для запобігання поширенню коронавируса COVID-19, які передбачають заборону на роботу ресторанів і розважальних закладів з 23.00