Пам’ятаю, мама ще була в клініці, а я запитала, куди подівся автомобіль, на що дядько Саша відповів: “Я його поміняв на здоров’я твоєї мами”

Тато, дякую, що ти з’явився в моєму житті…

Пост подяки для всіх тих чоловіків, які вчинили так, як мій батько.

Моя мама народила мене дуже рано. Я підрахувала, що на момент пологів їй було 17 років. Батька я не знала. Мама про нього не розповідала, а мені було не дуже цікаво. До чого цікавитися людиною, якому плювати на тебе?

Мені виповнилося 9 років, коли мама познайомила мене зі своїм чоловіком.

Я дуже неохоче прийняла його. Мене абсолютно не влаштовувало, що в нашій родині з’явиться ще хтось. Типова дитина, котра не розуміє, всіх потреб дорослої людини. Мамі тоді було 26 років, чоловікові 30.

Я з мамою переїхала в квартиру до чоловіка. У мене з’явилася своя власна кімната. Ми всі разом ходили на прогулянки в парк, кафе.

Я розуміла, що це все робиться заради мене, щоб я трохи краще стала ставитися до чоловіка. Але ні. Я вважала, що я і мама – це ідеальна сім’я і нам більше ніхто не потрібен.

Мама потрапила до лікарні. Спочатку їй зробили операцію в міській лікарні. Через тиждень її вже виписали, але мамі було погано – температура не спадала, почала марити. Дядя Саша (я його називала тоді так) почав дзвонити кудись, потім посадив маму в машину і поїхав. Повернувся він уже без машини і без мами.

Через роки я дізналася, що мамі довелося робити другу операцію в приватній клініці. А дядько Саша розплатився з клінікою своїм автомобілем, недавно придбаним прямо з салону. Протягом тижня він позбувся своєї колекції раритетних вин. У нього була дуже велика колекція з пляшок.

Пам’ятаю, мама ще була в клініці, а я запитала, куди подівся автомобіль, на що дядько Саша відповів: “Я його поміняв на здоров’я твоєї мами”. Ця фраза прямо різонула тоді. До сих пір пам’ятаю, як її казав дядько Саша.

З тих пір я кардинально змінила ставлення до нього. Саме з тих пір, я стала називати його татом.

Через кілька років він допоміг мені платно вступити до університету, бо не дотягувала за балами. Шкода, що така людина з’явилася, коли мені було 9 років … От би він був моїм татом з самого початку …

Але знаєте, всі ці грошові питання для дитини не надто важливі. Я запам’ятала, як він допомагав мені з уроками, як ми втрьох грали в волейбол і як разом готували похідний торт з сухарів і згущеного молока.

І, звичайно, окрема подяка за те, як він спілкувався з моєю мамою. Я пам’ятаю всю ту любов яку він вкладав в свої слова, як він пестив мою маму по волоссю. Це було справжнє щастя. Дякую тобі, тато, за те, що зробив щасливою мою маму!

Related Post

Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?

Нещодавно у нас зіпсувався холодильник. Якраз був момент, що грошей не було, чоловіку затримували зарплату, а я в декреті і нічого не заробляю. Довелося купити холодильник у кредит. Купувала я

Відправили доньку з Харкова в Іспанію ще до 24 лютого, а вона прийняла рішення повертатися зараз. Як мені її спинити?Відправили доньку з Харкова в Іспанію ще до 24 лютого, а вона прийняла рішення повертатися зараз. Як мені її спинити?

Ми з чоловіком харків’яни. Я з невеличкого міста поряд, він же тут народився та виріс. Тут ми зіграли весілля, пропрацювали бозна скільки вже років, тут стали батьками. Наша Аліна дівчина

Мама сказала, що брат ніякого відношення до цих грошей не маєМама сказала, що брат ніякого відношення до цих грошей не має

У моїх батьків нас було двоє: я і брат. Папи нашого не стало кілька років тому, мама залишилася одна. Вона живе в місті, тому, коли вона залишилася без тата, все