Партнер сильно старше, боюся залишитися вдовою

У мене був партнер – ровесник. Але відносини були токсичними, ми розлучилися. Зараз я зустрічаюся з чоловіком на п’ятнадцять років старше. Мені з ним комфортно, затишно, можна назвати мої почуття закоханістю.

Але я боюся нашої різниці у віці. У мене в планах сім’я і діти, він хоче того ж. Страшно залишитися одній через якийсь час. Доведеться самій піднімати дитинe. Ці думки просто паралізують. Як мені бути?

Марія, 27 років
«Закоханість» – цього ще недостатньо, щоб ви відкинули всі сумніви. Ваша різниця у віці не настільки критична, щоб переживати, що чоловік не зможе виростити дітей. Звичайно, багато що залежить від способу життя, пріоритетів, стану здоров’я, захоплень чоловіка.

Якщо він в хорошій формі, фізично, інтелектуально активний і буде продовжувати в тому ж дусі, це не тільки створить базис для досить тривалого життя, а й вплине на якість життя.

Що це означає? Чи не псувати нічого нового – збалансована дієта, спорт (помірний, краще ходьба), регулярна близькість, вміння розслабитися без шкоди для тіла і психіки, почуття задоволеності своїм життям, роботою, кар’єрою, сім’єю, відносинами.

Ви не залишитеся одна, якщо ви обидва будете піклуватися одне про одного і про дітей. Все буде добре. Якщо ви зустріли людину, з якою вам комфортно, це вже великий плюс. У такого гарного початку є потенціал перерости в справжню близькість, почуття, справжню здорову прихильність.

You cannot copy content of this page