fbpx

Перехитрили доньку так, що вона тепер ще й винною буде почуватися. А все тому ,що старим треба допомагати.

Ма, ти уявляєш, залітає в салон до мене на роботу моя донька і з порогу кричить. Бабця наша геть з розуму вижила, квартиру вирішила продати, на ці кошти оплатити собі наперед 3 роки будинку престарілих, а сама гайнути на море і в кругосвітку ще на 1 рік.

Мам, вона нас без квартири лишить, давай робити щось. А я, значить сиджу, і нічогісінько, навіть не реагую. Карина знову за своє, вже кричить на весь салон, а я вперто мовчу, роблю вигляд що нічого не розумію.

Вже донька так дістала, що довелося перепросити у клієнтки, відвести її в бік і пояснити, що бабуся як би, доросла жінка 78 років, як не як, може розпоряджатися своїм майном так як хоче. Донька, мені здалося ще більше оскаженіла.

Домовилися зустрітися після роботи в кафе через годину. Донька побігла туди відразу, я відпустила ще одну клієнтку і теж підтянулася. Ну, кажу, розказуй, що сталося. Вона на нервах курить, вино тягне, очі по 8 копійок, захекалася, руки трусяться. У бабуся нашої трикімнатна квартира, але старій там сумно самій, ми всі влаштовані в житті, у нас двокімнатна, в одній ми, в іншій донька єдина. У брата з сестрою те ж саме.

А бабуся сама у величезній квартирі. Але вона розповіла моїй доньці, що квартиру їй оцінили на 45 тисяч, тобто проживання в пристойному місці, а саме в пансіоні для престарілих в рік коштує 2 тисячі, за три чи чотири роки вона хоче заплатити наперед, ще 10 тисяч витратити на поїздки і проживання за кордоном, так, без розмаху, але на скільки вистачить, а те, що лишиться, то так, на потреби. Донька моя порахувала, що бабусина пенсія разом з усіма пільгами становить близько 5000 гривень, то бабуся могла б ці гроші якось нормально витратити. 

Я не витримала, питаю нормально, то як. Донька запропонувала, що вона сама займеться доглядом за бабусею, якщо та перепише квартиру. З бабцьою переговорили, вона не проти, от донька і прийнялася догоджати. А ми з мамою тільки посміялися, адже квартира давно належить доні, просто треба ж було якось змусити її допомагати літній людині.

Related Post

Син вирішив одружитися заради квартири і грошей, що ж, ми з невісткою навіть план придумали, але щось пішло не такСин вирішив одружитися заради квартири і грошей, що ж, ми з невісткою навіть план придумали, але щось пішло не так

Мій чоловік, вітчим Олега залишив моєму сину спадок. Але перейти в право власності він може тільки тоді, коли одружиться. А з урахуванням того що ми тільки перші 2 місяці відходили

Класні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералкаКласні поради для шашличного маринаду, гранатовий сік та мінералка

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «шашлик»? Рум’яне підсмажене м’ясо, нанизане на шампури і все ще шкворчать прозорим жирком над злегка червоним вугіллям, легкий димок і неповторний аромат. Сонце, зелена