Перший раз, коли я завагітніла без чоловіка

Історія бабусі, які заради своїх дітей народили власних онуків.

Матері з різних куточків світу намагаються допомогти своїм дітям, не здатним зачати дитину, стати батьками. Виношуючи власних онуків, бабусі потрапляють на перші шпальти газет і викликають у громадськості цілий спектр емоцій від засудження до захоплення.

Емма
55-річна Емма Майлс з британського міста Лампетер дізналася, що її дочка Трейсі Сміт не зможе завагітніти, коли тій виповнилося 15 років. У дівчини була відсутня матка, однак були яєчники і маткові труби. Пізніше у неї діагностували синдром Майєра – Рокітанского – Кустера – Хаузера (МРКХ) – вроджена вада, при якому жіночі статеві органи розвинені неповноцінно.

«Мене з’їдала думка, що Трейсі не може стати матір’ю, – зізнається Емма. – Вона рідко була відвертою зі мною, але коли трапився слушний момент, я сказала їй: “Ти можеш завжди на мене розраховувати”. Незважаючи на мій вік, я не боялася народити. Я була націлена на те, щоб зробити це заради дочки».

У 2016 році Трейсі заручилася зі своїм коханим Адамом і всерйоз задумалася про материнство. «З того дня, як я дізналася про діагноз, мама пообіцяла зробити все можливе, щоб допомогти мені. Я знала, що одного разу вона виносить моні дитину », – розповідає вона. Спочатку пара хотіла звернутися в агентство, що займається підбором сурогатних матерів, але не стала цього робити через місцеві закони.

«За законами цієї країни сурогатна мати – і її чоловік, якщо такий є, – отримують повноцінні права батьків після виношування дитини. Для нас це було великим ризиком ». Замість цього дочка попросила Емму стати для неї сурогатною матір’ю. Та охоче погодилася.

«Я була така щаслива, коли вона сказала:” Звичайно, я готова “. Вона чекала, коли я звернуся до неї за допомогою».

Батько Трейсі також підтримав цю ідею і підписав необхідні документи, що передають дочці і її нареченому законні права батьків.

У березні 2017 року Емма проконсультувалася з фахівцем по ЕКО, який розробив план підготовки до процедури. Британці довелося за чотири місяці схуднути на 38 кілограмів і пропити гормональні таблетки. У травні наступного року лікарі успішно перенесли запліднені яйцеклітини в її організм, і вагітність наступила вже після першої спроби.

За допомогою кесаревого розтину 16 січня 2019 року на світ з’явилася Еві Сіан Емма Сміт. Новонароджена важила 3,4 кілограма і була абсолютно здоровою.

«Нам з Адамом дозволили бути присутнім при народженні Еві. Це був невимовно хвилюючий момент. Я так переживала за стан мами і безпечні пологи нашої дитини», – поділилася своїми емоціями Трейсі.

«Я не відчуваю особливої ​​прихильності до Еві, – стверджує Емма. – Трейсі – моя дочка, і я зробила це для того, щоб вона стала матір’ю. Зараз я рада знову повернутися до роботи і звичного життя. Але я пройду через весь цей процес знову, якщо вони коли-небудь захочуть для Еві братика або сестричку».

«Я не знаю, як віддячити мамі за те, що вона для мене зробила, – каже Трейсі. – Я вважала, що ніколи не зможу мати дитину. Так що Еві – це заповітна мрія, яка втілилася в реальність».

You cannot copy content of this page