Під часа карантину познайомилася з хлопцем на даху свого будинку

Побачення на даху будинку мого. Перше моє побачення відбулося на даху власного будинку. Під час самоізоляції так дістало сидіти вдома – хоч на стіну лізь. Але я полізла як говорять на стіну, а на дах будинку свого. Залізти на дах нічого не варто – у нас там спеціальні сходи є. Одяглася тепло, зробила собі термос з гарячим чаєм. Увечері полізла. Обожнюю дивитися на захід сонця.

Це був незабутній захід. Кращий в моєму житті. Гарячий смородиновий чай, прохолодний вечір. Насолоджувалася кожною клітинкою.

І вже стала збиратися назад, як на дах виліз хлопець з телескопом. Познайомилися. Я його іноді бачила, але не знала як звуть. Вражаюче! Живемо в одному будинку, а я навіть імені не знала!

Хлопець поскаржився, що в місті погано дивитися через телескоп – вогні міста заважають. Але він налаштував телескоп на місяць. Було чудово. Ніколи не бачила його при такому наближенні.

Наступним вечером теж зустрілися на даху. Я взяла чаю на двох, ще бутиків зробила. Класно посиділи!

Ось так і почалися наші відносини. Нещодавно виїжджали з ночівлею за місто. Яке красиво небо вночі! Виявляється, що я ніколи насправді й не бачила нічний небосхил. Своїми очами побачила Чумацький Шлях! Красота невимовна.

Related Post

Минуле дружини злякало потенційного чоловікаМинуле дружини злякало потенційного чоловіка

Сталася така ситуація у подруги: познайомилася вона з респектабельним чоловіком. Він – заможний, статний, тому поруч з собою теж хотів би бачити таку жінку. Подруга моя, чесно кажучи, та ще

Мої батьки вмовили нас після весілля залишитися жити з ними… Це рішення практично зруйнувало наш шлюб…Мої батьки вмовили нас після весілля залишитися жити з ними… Це рішення практично зруйнувало наш шлюб…

Життя без батьків – це краще медового місяця… Коли я тільки-тільки вийшла заміж, гостро постало житлове питання. Мій чоловік переконував мене, що нам пора зняти квартирку і жити окремо від

Знайшов майбутню дружину коли пішов за кропивою у темну лісосмугу…Знайшов майбутню дружину коли пішов за кропивою у темну лісосмугу…

2006 рiк. Вечір. Село. Бабуся варить зелений борщ з яйцем і зеленню. У самий останній момент згадує, що потрібно б було кропиви трохи свіжої для борщу. Відправляє мене за кропивою.

facebook