Підозрюю, що дружина зраджує мені з різними чоловіками

Ми в шлюбі вже сім років, дружині 32 роки, мені 40 років, дітей немає. У мене це другий шлюб. Близько року тому почав помічати, що у дружини стали виникати від мене секрети. У телефоні з’явилися її фото, в тому числі, непристойні, зняті явно не для мене.

На моє запитання, навіщо, віджартовується, що хоче чогось нового. Стала часто сидіти в телефоні, надовго закривається з ним у ванній. Іноді не приходить ночувати: каже, що залишилася у подруги. Але навіщо так зухвало фарбуватися і одягатися для звичайних посиденьок з подругою?

Інтимна близькість останнім часом тільки за моєю ініціативою і без її бажання і участі. Вона просто лежить із заплющеними очима і все. Один раз спробував з нею поговорити на цю тему, вона просто встала, одяглася і пішла на три дні. Повернулася після того, як я їй пообіцяв не питати більше, куди вона ходить і чим там займається. Тепер боюся її питати. Вночі, коли вона спить або в душі, я заглядаю в її телефон, читаю листування (вельми недвозначні) з іншими чоловіками – всі вони східної зовнішності. Не хочу її втрачати, вся надія тільки на вашу допомогу.

Станіслав, 40 років
Станіслав, а що для вас сімейне життя? Ви боїтеся втратити дружину – чому ви хочете, щоб вона була поруч? Для чого вам ця людина? Чи завжди у вас були такі відносини, що дружина могла просто встати і піти на три дні, а ви не мали права навіть ні про що її запитати? У вас були схожі відносини і з першою дружиною?

Ви пишете, що така ситуація триває вже близько року, але за такий довгий час не спробували поговорити про це з дружиною. Що заважає вам відкрито обговорити з нею це? Як змінювалися ваші відносини за сім років шлюбу – і змінювалися? У вас є спільні інтереси? Як часто ви розмовляєте по душам? Як проводите спільне дозвілля? Як складалося ваше інтимне життя раніше? Чи пробували ви його якось урізноманітнити? Чи завжди все влаштовувало вас обох?

Будь-які відносини вимагають участі обох сторін. З вашого листа створюється враження, що ваша дружина зовсім не цінує і не береже вас. А цінуєте ви самі себе? Чому ви приймаєте таке ставлення до себе як належне? Чи вмієте відстоювати свої почуття, інтереси і права? Якщо це вам важко дається, як думаєте, в чому причина?

Ви говорите, що сподіваєтеся тільки на нашу допомогу. Якої допомоги ви чекаєте від психолога? Яку бачите участь фахівця в вашій ситуації? Якщо ви хочете змінити відносини з дружиною, почати доведеться з себе і змінювати все своє життя. Це непроста робота, але при бажанні все можливо. Визначтеся спочатку, чого ви хочете бути впевнені, що ваша дружина хоче того ж.

You cannot copy content of this page