Після сварки чоловік взяв дітей і поїхав на відпочинок, мене ж лишив вдома “щоб подумала над своєю поведінкою”

Цьогоріч я вперше задумалась над тим, а що за людину я обрала собі для створення шлюбу. Довший час все було добре і я не помічала жодних дивних рис характеру, але зимові свята цьогоріч відкрили мені очі на мого чоловіка.

Але все по порядку. Мене звати Оля, мені 41 рік, я аналітик у великій фірмі, дружина та мати двох діточок. Сину Олегу 15 років, а донечці Дарюсі 11.

Ми з моїм чоловіком Ігорем у шлюбі 18 років. З них останні 8 обов’язково їдемо щозими на лижний курорт. Там і діткам розваг вистачає, мій милий ганяє на лижах, а втомлена мати, тобто я, отримує такий довгоочікуваний відпочинок у спа.

Діти наші теж один за одним вже встали на лижі, тож іноді ми разом зустрічаємося тільки за вечерею. Вони ганяють усі разом, я ж відпочиваю і дихаю чудовим гірським повітрям.

Цьогоріч напередодні свят у нас сталася неочікувано сильна сварка, як на мене, ну дуже на пустому місці. Я просила змінити плани і обрати для відпочинку іншу країну з морем. У мене лише одна відпустка і я завжди беру її на свята. Нам потрібні ці дні, щоб і в подорж зганяти і близьких привітати, з’їздити до батьків у гості.

Мені за багато років набридло не мати можливості позасмагати, поплавати. Я розумію, маємо шукати компроміси і обирати те, що до душі усім. Але це завжди гори! Я там просто висиджую у готелі усю відпустку, а потім знов повертаюся до своїх чотирьох стін. Мені це добряче набридло.

Тому я попросила чоловіка цьогоріч обрати країну, щоб ми усі відпочили біля моря. Він постійно подорожує з робочих питань, я ж не бачила море вже багато років. Я навіть вмовила друзів родини їхати разом!

Дуже гірко, але у відповідь Ігор звинуватив мене у егоїзмі. На його думку, відпочинок в горах чекали усі. Свято без ялинок – не свято. Ціна на море захмарна. Ах так, а ще дорога важка.

Я не хотіла відступати. Хоч раз на 8 років можна зважити і на мене? Один-однісінькій раз? Я за довгі роки вперше купила новий пляжний одяг. Раділа, як мала дитина. Але в кінці кінців Ігор просто відмовився сплачувати обраний мною відпочинок. А коли натрапив вдома на валізу з пляжним одягом, то взагалі перестав зі мною говорити.

Так все і продовжувалося до самих свят. Я була певна, що в перший день відпустки і дитячих канікул ми разом приймемо рішення. Але сталося гірше. Ігор сказав дітям збирати у гори речі а на ранок посадив у авто і просто поїхав.

Вже на виході з будинку я здивовано спитала, чи не бажає він взяти і мене. На що він зло кинув фразу, ніби “тобі ж там не подобається, то і не треба їхати страждати, псувати іншим свята своїм незадоволеним обличчям”.

Зараз вони там всі разом, а мені так прикро. Не розумію, що робити. Їхати до них? Летіти собі на омріяне море? Образитися у відповідь?

Для мене наш шлюб тепер під питанням, але ж так не хочеться псувати собі свята.

 

Related Post

Особливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батькиОсобливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батьки

Особливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батьки, особливо молоді мами. Як так, здати дитину в школі в 5 рочків, та вона ще ж кнопка геть,

Загранку Галі у мене випрошувала вся сім’яЗагранку Галі у мене випрошувала вся сім’я

— Совісті у тебе ніякої, донечко! До рідної сестри чужу людину поселити! — видала мама. Після того, як дядько Петро повертав мені борг півтора року, я навіть ро дичам стала