Після того як я оформила бабусину квартиру на себе, батьки і брат перестали зі мною спілкуватися

Я була до 15 років єдиною дитиною у родині, тому батьки приділяли мені багато уваги: різні гуртки, секції, заняття музикою та танцями. Не скажу, що все це мені подобалося, але я розуміла, що все це потрібне для гарного старту в житті.

Батькам я була вдячна, але все-таки більше любила дідуся та бабусю, ніж маму з татом. Усі вихідні та все літо я проводила у діда та баби, вони жили в передмісті Києва у гарному приватному будинку на березі Дніпра.

Коли мені виповнилося 15, на дні народження, де зібралася вся наша родина, мама оголосила, що вона в положенні. Чесно кажучи, я добре пам’ятаю себе в той момент – я була засмучена. Як так – це був мій день, а мама його перетворила на своє свято!

Дідусь і бабуся того вечора забрали мене до себе, а батьки з іншою ріднею залишилися відзначати. Дідусь та бабуся повелися тактовно, вони не нагадували мені  про мамине повідомлення.

Розумію, що мої думки були егоїстичні в той день, але батьки самі зробили мене такою – вся увага і все найкраще було тільки для мене.

Коли у мене з’явився брат, дід та баба забрали мене до себе, щоб мама не зробила з мене няньку для брата. До дідуся та бабусі я перебралася остаточно: змінила школу і практично не бувала у місті.

Батьки не дуже цікавилися моїм життям, навіть телефонували вони нам рідко.
Коли я вступила до інституту, то дідусь та бабуся розхворілися, нам довелося продати заміський будинок, та купити нерухомість у місті.

Грошей вистачило на трикімнатну квартиру в хрущовці, та досить простору однокімнатну в новобудові. Звісно довелося якусь частину коштів додавати їм з раніше накопичених. Трикімнатну квартиру оформили на бабусю і ми всі разом переїхали туди жити. Однокімнатну записали на діда, та  здавали її.

Під час мого навчання дідусь та бабуся зовсім розхворілися, дідусь став лежачим. Мені довелося взяти академічну відпустку в інституті, щоб доглядати його. Ще за життя дідусь і бабуся оформили заповіти: однокімнатну – на брата, трикімнатну – на мене.

Тоді всі вважали це справедливим – доглядала їх я, тому й велика квартира мені, а братик мій Вітя теж не  залишився  ображений, свій куток і йому був.

Вітя виріс ще більш закоханим та егоїстичним, ніж я – пізня дитина, довгоочікуваний спадкоємець батька. Дідом і бабою він ніколи не цікавився, нічим не допомагав їм. Коли дідуся не стало, Віті було лише 14 років.

Квартиру продовжили здавати вже батьки, відкладаючи гроші на навчання для Вітьки. Я вже давно зустрічалася із чоловіком. Він кликав мене жити до себе, але я не могла залишити бабусю одну, тим паче вона ще дуже сумувала за дідусем..

Тоді наречений запропонував забрати бабусю із собою. Вона спочатку довго відмовлялася, а потім погодилася. Ми трохи пожили разом, а потім бабуся потоваришувала з моєю майбутньою свекрухою – вони були погодками (у мене з чоловіком велика різниця у віці), і вона переїхала до неї у квартиру.

Їм удвох було веселіше жити, а ми приходили через день відвідувати маму та бабусю. Бабусина трикімнатна стояла порожня, бо вона не хотіла квартирантів у своїй квартирі, а я не наполягала.

Бабуся прожила ще шість років, а не стало її за тиждень після мого 35-річчя. Після встановленого часу, я пішла до нотаріуса оформляти заповіт. Але  Вітя та батьки також почали  виявляти інтерес до бабусиної квартири.

Брату здалося не чесним, що йому дісталася однокімнатна квартира, а мені ціла трикімнатна. Докази про те, що я доглядала дідуся і бабусю, забезпечувала їх, лікувала  на свої гроші, він не приймав.

Моя мама теж відзначилась, вона почала шукати юридичні лазівки, за якими їй дісталася б частка у квартирі. Але їй нічого не вдалося.

Після того, як я остаточно оформила квартиру на себе, батьки та Вітя перестали спілкуватися зі мною. Ось уже понад рік ми не розмовляємо і не бачимося одне з одним взагалі. Чи можливо я й справді винна, що загарбала собі трикімнатну квартиру? Розрадьте нас!

You cannot copy content of this page