Попелюшка по-англійськи, або розмір має значення…

Сталася ця історія в 1990 році, коли ваш покірний слуга навчався в 10 класі і, треба зізнатися, був навіть переможцем міської олімпіади з англійської мови. Тому був запрошений на вечір, організований викладачами школи, для того щоб виконати пісню з Серенади сонячної долини на мові оригіналу.

А головною подією вечора був міні-спектакль Cinderella, по-нашому Попелюшка. І якби не мої олімпійські успіхи, я міг би пропустити це феєричне шоу, що стало таким виключно завдяки все тому ж кастингу.

Замість того щоб на роль Попелюшки вибирати саму витончену і миловидну дівчинку, право вийти на сцену в настільки світлому образі надали відмінниці, краще за всіх знає англійську мову. Ну, співає ж Монсерат Кабальє Дездемону, нехай і Настя Попелюшку зіграє, незважаючи на далекі від ідеалу ноги 40-го розміру і велетенський зріст (Настенька ще й спортсменкою була, баскетболом займалася). Як ви розумієте, в казці про Попелюшку розмір все-таки має значення, що б там не говорили.

І ось на сцені Попелюшка, розсерджена тим, що не потрапить на бал, і прилетіла з-за лаштунки фея, якій необхідно втішити нещасне дитя, зайняте відділенням рису від пшенки.

А фея теж була хороша! Вона нагадувала гігантську бабку, яка страждає на ожиріння в останній стадії, яка здуру влетіла у відкриту кватирку і тут же заплуталася в давно брудну занавіску.

Особливий колорит костюму надавали крила, зроблені всі з тієї ж фіранки, натягнутою на дріт. Вони безглуздо стирчали ззаду, чомусь на рівні де ледве вгадується талія, а зовсім не через плечей, як годиться будь-якиій поважаючій себе феї, нехай навіть без Оксфордського вимови.

Помах чарівної палички, і двоє хлопчиків, в шкільній формі і з такими ж безглуздими крилами, випурхнули на сцену і почепили на Попелюшку чергову портьєру і чомусь дурний кокошник. Після різкого помаху, у феї відвалилися крила, але цього майже ніхто не помітив. З реквізитом батьківський комітет явно підкачав.

Ось тільки взуття нашої юної героїні ніхто не виніс. І довелося їй їхати на бал в мильниці, тобто в гумових тапочках, які вважалися писком моди в далекому 90-му році. І, як з’ясувалося пізніше, тапочки ці занадто сильно відрізнялися від кришталевих черевичків, і навіть не стільки розміром, скільки самим матеріалом.

You cannot copy content of this page