Познайомилися для створення сім’ї, а тепер він “нічого не обіцяє”

Ситуація така: познайомилася з хлопцем на сайті знайомств, в його профілі було зазначено, що він шукає дівчину для створення сім’ї і народження дітей. Мене це привернуло, так як я вже готова до сім’ї і дітям, мені 32 роки, заміжньою не була, дітей немає. Йому 34 роки.
На першому побаченні сказав, що дійсно хоче сім’ю, але він розлучився рік тому з дружиною. Вони розлучилися дуже погано, вона пішла від нього і не дає бачитися з дитиною. Він звинувачує тільки її, своєї відповідальності в розлученні не визнає і судиться з нею весь цей рік. Загалом, людина занурена в проблеми свого минулого шлюбу, та ще залишився без стабільного заробітку і всі зароблені гроші віддає на аліменти.

Я його підтримала в цій ситуації: сказала, що буду допомагати морально, чим зможу, і я з ним не заради грошей і подарунків, сама добре заробляю. У процесі спілкування від нього стала чути такі фрази: «давай не квапити події», «насолоджуйся сьогоднішнім днем», «я не хочу тобі нічого обіцяти». Чесно кажучи, було прикро це чути, але я намагалася входити в його становище і не квапити події. Ми з ним 1,5 місяці разом, то він у мене ночує, то я у нього. Ніяких розмов про спільне майбутнє від нього не чути.

Відчуваю, ніби мною користуються, щоб відійти від минулих відносин. Людина каже, що я багато значу для нього, що він без мене нудьгує, але я бачу з його поведінки, що зі мною він нічого не планує. Якщо перші 2 тижні я буквально літала після побачень з ним, то зараз все більше мучу себе питаннями і сумнівами. Як обговорити з ним все це? Або, може, варто просто розлучитися?

Анна, 32 роки. Порада від психолога.
Анна, найголовніше в цій ситуації – це визначитися з вашими потребами. Ви написали, що налаштовані виключно на серйозні відносини з перспективою створення повноцінної сім’ї. І ви маєте на це право. Але що відбулося насправді?

Таке відчуття, що основним мотивом підтримки відносин спочатку став страх не відлякати цього чоловіка, який вам здався підходящим кандидатом. Почалося з того, що ви щиро слухали і співпереживали, при цьому інтуїтивно вловлюючи деякі нестиковки, оскільки часто зрозуміло, що в розлученні беруть участь обидва.

Ми не знаємо всього, але я точно впевнена, що заперечення своєї провини в розлученні підкреслює небажання брати відповідальність за ситуацію – адже простіше перекинути вину на партнера.

Фактор «поганої дружини» також підвищує ймовірність спровокувати у вас жалість і, найголовніше, підштовхує вас вести себе по струнці, щоб не бути в його очах такою же, як вона (епітети можна підставити самостійно).

Що в підсумку і вийшло. Ви перетворилися в акуратну, потураючу його примхам дівчину, при цьому чоловік отримав безмежне право на пасивну і навіть споживчу поведінку. Справа навіть не в грошах. Порадувати дівчину можна і недорогим букетиком, приємним сувенірчиком, походом в кіно.

Вас явно збиває з пантелику, що він підкреслює, як в вас потребує, як по вам нудьгує. А чому б і ні? На даному етапі ви дійсно стали для нього точкою опори, яка потребує нічого натомість. Інтуїтивно ви все відчуваєте вірно.

Добре б розібратися, чому ви схильні демонструвати чоловікові свою необтяжливість для нього. Можливо, вами рухає несвідомий страх бути відкинутою при пред’явленні розумних вимог і умов з вашого боку. Тому вам простіше показувати незалежність і догоджати.

Ви питаєте, як краще вчинити: поговорити або розірвати відносини. У будь-якому випадку під час розставання доведеться пояснити причини. Постарайтеся для початку зрозуміти, що привело вас в очікувальну роль зручної, розуміючої дівчини. Коли у вас вийде розібратися з цими аспектами, то розмова відбудеться сама по собі і стане природним кроком. І по реакції вашого хлопця ви зможете зрозуміти, чи варта гра свічок або цей чоловік вкладатися в вас не готовий.

Related Post

Мій чоловік дуже красивий, не можу впоратися з ревнощамиМій чоловік дуже красивий, не можу впоратися з ревнощами

Мій чоловік дуже красивий, на нього скрізь і завжди звертають увагу. Зараз він вступає до вузу, а я не можу змиритися з тим, що його будуть оточувати інші дівчата. Як

Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…

Є друг дитинства. Спілкуємося часто. Після університету він влаштувався працювати в офіс, робота сидяча, спосіб життя пасивний, фізичних навантажень немає.  Набрав за пару років кілограм 18-20. Виглядати став так собі

facebook