Познайомився з дівчиною по мережі, живемо за 700 км одне від одного, якось я зірвався і приїхав до неї, їхав пів доби на автобусі, але вона навіть не зустріла мене, сказала, що це був дурний вчинок

Отже, все почалося в кінці весни, коли всі почуття починають прокидатися і починаємо усвідомлювати що одному ходити по цій земній кулі не надто весело. Якось ввечері з нудьги зайшов я в одну гру і познайомився з дівчиною.

Все почалося по простому, з’ясувалося що ми живемо в різних країнах і один з найважливіших аспектів цієї історії-що у неї є хлопець.

На наступні дні ми багато спілкувалися, вона розповіла що розклеїлася бо цей гівнюк її зовсім не цінує, і так нас стало тягнути ще сильніше одне до одного.

У той час я тільки почав заробляти і сказав що якщо вона почекає пару місяців я до неї приїду на що вона спочатку погодилася, але через місяць вона сказала що сама до мене приїде.

А далі я не знаю, що так мене зачепило я сказав що не можу допустити того щоб дівчина приїде в іншу країну до хлопця якого не знає, і ми зійшлися на тому що через якийсь час я все таки сам до неї приїду і вона погодилася.

Її батьки були в захваті від мене, вони були просто раді тому що їх дочка нарешті почала посміхатися, забула про всі проблеми стала спокійно їх вирішувати і постійно сяяла, її подруга теж віддячила мене, але ось минуло літо, і вона сказала що вони з’їжджаються.

Цей її “хлопець” і вона. Це мене зачипило. Я запитав “А як же зустріч?” на що вона відповіла “Зустрічі не буде, я вирішила все таки налагодити з ним відносини”.

Писати одне одному ми все так само продовжували, вона все так само була відкрита, сотні раз хотіла надіслати повністю відверті фотки але я геть їй відмовляв бо совість не дозволяла, але вона надсилала.

Справа дійшла до зими, і вона стала рідше писати спираючись на свої проблеми. Новий рік привітання тиша і тут лютий місяць, знову нахлинуло.

Вона стала заводитися з півоберта, враховуючи що я на відстані, вона хотіла мене, але приїхати заборонила бо вона все ще з ним і зізналася що перед новим роком вони переспали спілкуватися.

Мені було важко це приймати, але прибирати її з життя мені не хотілося. Через деякий час вона стала мені говорити що вони часто сваряться, і що скоріше за все разійдуться.

Я звичайно був радий, сказав що готовий чекати скільки знадобиться.

А потім почалися її істерики, те що не бути нам щасливими тому що ми в різних країнах і т.д, щоб я її забув шукав ту з якою я був би щасливим.

Але до її не доходіло, як я можу бути щасливим без тієї до якої я так звик і готовий гори звернути?

За 2 місяці ми то переставали спілкуватися то знову говорили,  видаляли, ігнорували одне одного через кожні 2 дні, ну принаймні вона.

Ну і потім кульмінація, після чергових сварок з нею я знову її завів, написала що хоче мене, а потім охолола і сказала що нам не варто нічого робити і сказала що можливо їй потрібен інший.

І я знову на нервував, сказала що потрібно почекати до травня, але ми б не дочекалися, якась чергова сварка чи щось ще.

Її фраза що робить мене нещасним мене дуже дратувала, і тоді я вирішив все таки підірватися і поїхати до неї.

Я витратив усі гроші що були написав що їду хочаб на 15 хвилин щоб вирішити до чого ми йдемо, їхав половину доби на автобусі щоб побачити її хоча б на 10 хвилин, а вона навіть і не зустріла.

Сказала що не хоче бачити, і що взагалі цей вчинок дурість і спочатку вона зовсім не вірила що таке взагалі можливо …. і ми розпрощалися.

В травні вона буде жити одна. А я зрозумів що можливо і зіпсував то що вже було зіпсовано, подарував віру в романтику, робив все щоб показати що вона мені дорога.

За все своє усвідомлене життя я не був так впевнений що вона дійсно та яка мені потрібна, я і справді готовий був до неї переїхати. Мені було абсолютно плювати, але вона це так і не зрозуміла.

Ось так ніби цю пожежу мав загасити, але в мені вона все ще горить.

Що робити, може ви підкажете, чи варто відпустити? Начебто можу, але вона і справді та, заради якої хочеться хоч щось зробити, а не протирати штани і плакатися в жилетки.

Related Post

Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…

Я вже писав історію про те, як почав працювати асенізатором. Шлях до какашок йшов через економічну спеціальність, криза 2008-го і випадковий збіг обставин. У 2015 році взяв у кредит вакуумну

Мій хлопець постійно спілкується з колишньою та порівнює мене з неюМій хлопець постійно спілкується з колишньою та порівнює мене з нею

Ми познайомилися з хлопцем, почали спілкування з ним, і я почала помічати, що він контактує зі своєю колишньою дівчиною. У нього це були перші, довгі та серйозні стосунки. Ось вона