Працівники оцінили ефективність своєї праці на удальонці

Міжнародна консалтингова компанія Boston Consulting Group (BCG) провела опитування серед співробітників компаній по всьому світу з метою з’ясувати, як вони оцінюють зміну продуктивності своєї праці з переходом на віддалену роботу.

У зв’язку з пандемією коронавірусу роботодавці перевели на віддалену роботу близько 40 відсотків своїх співробітників. Згідно з результатами дослідження, близько 75 відсотків респондентів заявили, що в перші кілька місяців вони зберегли або навіть підвищили свою продуктивність.

Опитування також показало, що для колективних завдань цей показник знизився до 51 відсотка.

Найчастіше респонденти називали чотири фактори, які вони пов’язують зі своєю продуктивністю – незалежно від того, чи працюють вони в офісі або віддалено. До них вони віднесли соціальні зв’язки, фізичний і психологічний стан і доступність необхідних робочих інструментів.

При цьому соціальні зв’язки виявилися для працівників найбільш важливими. Ті з них, хто задоволений підтримуваним рівнем соціальних зв’язків з колегами, в два-три рази частіше за інших заявляли про збереження або поліпшення своєї продуктивності в спільних завданнях.

Найбільше респонденти скаржилися на брак неформального спілкування, яке у них було в офісі, зокрема на відсутність «можливості спонтанно підходити до столу колеги, щоб обговорити проблему».

Нудьгували працівники і по «неформальним зустрічам і заходам на роботі». Ті ж співробітники, які виявилися задоволеними усіма чотирма факторами, розповіли про підвищення продуктивності своєї роботи. При цьому 60 відсотків опитаних висловилися за збереження гнучкості в організації їх праці, розглянути таку можливість планують 70 відсотків компаній.

Раніше дослідники сервісу назвали українцям найбільш високооплачувані вакансії для роботи на дистанції в серпні. Трійку найбільш високооплачуваних вакансій на удальонці замкнула позиція менеджера з підбору персоналу.

Related Post

У Львові можуть знести кафе, де побувала Анджеліна ДжоліУ Львові можуть знести кафе, де побувала Анджеліна Джолі

У Львові хочуть демонтувати кафе, де побувала голлівудська акторка Анджеліна Джолі. Все через те, що МАФ було збудовано незаконно. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий у ток-шоу “Культурна оборона”,

Ретроградний уран 2020: час змін і несподіванокРетроградний уран 2020: час змін і несподіванок

15 серпня 2020 року Уран, планета оригінальності і ексцентричності, свободи і незалежності, геніальних осяянь і наукових відкриттів, несподіваних подій і раптових змін, вступає в ретроградну фазу – розгортається, щоб відновити

Температура “злетить” до +38°: синоптик розповів, де в Україні очікується страшна спекаТемпература “злетить” до +38°: синоптик розповів, де в Україні очікується страшна спека

У більшості регіонів України в середу, 6 липня, очікується страшна спека. Подекуди температура повітря підійметься до +36°…+38°. Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич, пише ЦЕ EASY. Так за його словами,