Про що сигналізує золотий ланцюжок, що порвався посеред дня та що потрібно зробити

Нещодавно в мене порвався ланцюжок, і я за першої ж нагоди вирушила до майстра. Миловидний чоловік уважно глянув на мене і сказав:

«Срібний. Не до добра це, люба. Я ланцюжок, звичайно, полагоджу. Але ви себе все одно бережіть!»

Я здивувалася і не відразу зрозуміла, що він мав на увазі. Виявилося, що з порваним ланцюжком пов’язано чимало народних прикмет. Хоча я не з тих, хто вірить у подібне, мені стало цікаво заглибитись у цю тему. Так що сьогодні я і вам розповім про всі забобони більш детально!

Якщо в людини порвався срібний ланцюжок, вважається, що незабаром може статися хвороба. А якщо порвався золотий ланцюжок, тоді попереду чекає серйозна, можливо, навіть хронічна недуга. Провести аналогію між ланцюжком та людським життям легко. Варто лише одній ланці вийти з ладу, і робота всього механізму відразу ж порушиться.

Ланцюжки роблять не тільки із золота та срібла, але також і з інших матеріалів. Наприклад, порваний платиновий ланцюжок віщує погане самопочуття. Також це сигналізує, що хвороба, що вже є, може почати прогресувати. Якщо щось не так стало з ланцюжком із звичайного металу (біжутерія), власниці прикраси варто більше дбати про себе та звернути увагу на свій зовнішній вигляд.

Ланцюжок можна носити на різних частинах тіла. Наприклад, на руці чи нозі, як браслет. Забобони, пов’язані з порваним ланцюжком, також залежать від її розташування.

Про проблеми на роботі сигналізує порваний ланцюжок на руці. А якщо браслет порвався на нозі, на людину чекають неприємності під час найближчої подорожі. Її варто б відкласти до найкращих часів. Коли ланцюжок рветься на шиї, це може призвести до сварок та конфліктів із оточуючими людьми. Можливо, варто переглянути свої погляди на спілкування.

Якщо ланцюжок не порвався, а випадково розстебнувся і спав з тіла, власницю чи власника цієї прикраси чекають труднощі у житті. На жаль, ланцюжок може і порватись, і загубитися. Це говорить про те, що на людину могли наврочити.

Коли ланцюжок рветься і падає на підлогу, дуже важливо встигнути його зловити. У такому разі ти можеш уберегти себе від серйозної недуги і виявити її раніше, ніж вона почне прогресувати. Якщо прикраса падає до ніг людини, це поганий знак. Невиліковна недуга призведе до фатального результату.

Прийти в непридатність може не лише ланцюжок, а й інші прикраси. Але не поспішай засмучуватися. Якщо сприймати це як знак від всесвіту, то стає не так сумно. Взагалі, будь-яка поломка є ознакою того, що потрібно спинитися і подумати про своє життя.

Можливо, тобі варто сходити до церкви, згадати про свої гріхи та сповідатись. Це допоможе тобі звільнитися від усього негативу, який так чи інакше накопичується всередині кожного з нас.

Якщо твоя прикраса погнулась, це сигналізує про неприємності, які чекають на тебе в майбутньому. Але ти можеш все виправити: важливо зважувати усі за і проти перед тим, як робити якісь вчинки.

У жодному разі не можна губити прикраси, подаровані коханою людиною. Це може призвести до сварки та навіть розлучення. Дуже багато прикмет пов’язано з обручкою. Наприклад, якщо хтось із молодят упустить на весіллі кільце, у сімейному житті на них чекають неприємності. Після церемонії обручки знімати більше не можна, тому що вони оберігають сім’ю.

Related Post

5 золотих правил, які збережуть засмагу5 золотих правил, які збережуть засмагу

За появу засмаги на нашій шкірі відповідає пігмент меланін. Під агресивним впливом сонячних променів він виробляється в клітинах-меланоцитах, поглинаючи УФ-промені, надає шкірі темний відтінок, покриваючи її своєрідним панциром. Таким чином

Вічно молода 58-річна жінка розкрила секрет підтягнутого тіла без целюлітуВічно молода 58-річна жінка розкрила секрет підтягнутого тіла без целюліту

Вічно молода» мешканка Лондона,у якій є 26-річна дочка, розкрила секрет моложавої зовнішності і стрункої фігури. 58-річна власниця бренду нижньої білизни Алізе Регер (Aliza Reger) розповіла, в чому запорука її підтягнутого

Цікаві факти про шкіру обличчя, які допоможуть зберегти молодістьЦікаві факти про шкіру обличчя, які допоможуть зберегти молодість

Якісний догляд за зовнішністю необхідний на регулярній основі, навіть при ідеальному харчуванні, без косметики не обійтися. Не дарма сучасні жінки виглядають куди краще, ніж це було можливо не так давно.