fbpx

Принц виявився досить примхливим і ревнивим. Доводилося терпіти дзвінки на домашній серед ночі – перевіряв чи не в клубі я, мені потрібно було писати повідомлення із зазначенням часу прибуття додому, бути готовою красивою в скайпі о 3 годині ночі

Кохання на відстані небезпечне для здоров’я. Скільки безсонних ночей, тривог, годин в інтернеті проводяться заради того, чиє серцебиття, можливо, ніколи й не почуєш поруч?!

Я знайшла своє кохання в Італії. Тижнева подорож, як і задумано було з самого початку, закінчилася придбанням сумки, чобіт і принца.

Принц виявився досить примхливим і ревнивим. Доводилося терпіти дзвінки на домашній серед ночі – перевіряв чи не в клубі я, мені потрібно було писати повідомлення із зазначенням часу прибуття додому, бути готовою красивою в скайпі о 3 годині ночі.

Всі умови мого принца суворо дотримувалися, тому що, не дивлячись на строгість, він був дуже красивим, смішним, відповідальним і добрим.

Раз в чотири місяці я відвідувала коханого. Тільки й жила від разу до разу. Нічого не потрібно було – тільки знати, що з Ним все добре, що Його серце б’ється в унісон з моїм, що Він любить мене сьогодні і буде любити завтра.

Не дивлячись на постійні недосипання і травлення, я була щаслива. Я завжди перебувала в такому стані, в якому перебуває дитина в очікуванні Нового року та довгоочікуваного подарунка під ялинкою.

Через два роки, моє здоров’я різко погіршилося. Сталося загальне виснаження організму, який перебував в постійному очікуванні дива.

І я поставила ультиматум: або ти мене забираєш, або наша любов набуває рис платонічної і відлітає в «космос». Ми розлучаємося.

Жити з роздвоєною на дві країни душею, піддаватися Його постійним сумнівам стало просто нестерпно. Він мене забрав. І тепер я засинаю на його долоньці. Чого і всім бажаю.

Related Post

Не можу довіряти своєму хлопцю, бо він зраджував іншим дівчатамНе можу довіряти своєму хлопцю, бо він зраджував іншим дівчатам

Зустрічаюся з хлопцем, нам по 24 років. Раніше ми були кращими друзями, і я знаю, що в 18-20 років він ставився до дівчат дуже легковажно. Зраджував їм, хоча не перебував

Маша і Саша вийшли просто з лісу,як потім виявилося, ці незвичайні діти потрапили у дитбудинокМаша і Саша вийшли просто з лісу,як потім виявилося, ці незвичайні діти потрапили у дитбудинок

Вони вийшли з лісу. Так вони сказали директорші. Тамара Федорівна керувала дитячим будинком більше 20 років. Вона багато що побачила. Вхопила і горя, і радості. Але любити дітей так і