Путін погодився на участь у G20, де буде і Зеленський

Голова росії Володимир Путін прийняв запрошення Індонезії взяти участь у саміті G20. Раніше запрошення прийняв і президент України Володимир Зеленський.

Про це пише ЦЕ EASY із посиланням на заяву російського дипломата, помічника Путіна Юрія Ушакова.

“Так, ми підтвердили, що наша участь передбачається”, – заявив він.

В той самий час є один нюанс, Ушаков ухилився від відповіді на запитання, чи Путін буде очно брати участь у цьому заході чи братиме участь, знаходячись на відеозв’язку.

“Не знаю, вони поки що запрошують в очному форматі, але просто ще багато часу, сподіваюся, що пандемія дозволить провести цей важливий форум в очному форматі, але просто боюся загадувати”, – сказав помічник глави росії.

Зазначимо, саміт G20 пройде на острові Балі 15-16 листопада. 29 квітня президент Індонезії Джоко Відодо у телефонній розмові з президентом Володимиром Зеленським запросив його взяти участь у саміті.

На запрошенні Зеленського наполягали представники США. 27 травня Зеленський підтвердив, що візьме участь у саміті та заявив, сподівається, що Путіна там не буде.

“Тільки держави-друзі, партнери й не буде жодних окупантів”, – висловив сподівання Зеленський.

Примітно, що голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн наполягає на участі Путіна у саміті, оскільки буде можливість “сказати йому в обличчя, що ми думаємо”.

Related Post

У МОН допускають, що навчання в школах буде частково переведено в онлайнУ МОН допускають, що навчання в школах буде частково переведено в онлайн

Чинний в.о. міністра освіти заявив, що через невизначену епідемічну ситуацію він допускає впровадження змішаної форми навчання. Тобто, ймовірно, дітей частково переведуть у формат онлайн-навчання. Він повідомив, що за три місяці

У “Дія” з’явилися два нові документиУ “Дія” з’явилися два нові документи

Мінцифри продовжує роботу над розробкою цифрових документів та просить українців долучитися до спільної роботи. Так у додатку “Дія” запустили бета-тест двох видів документа: пенсійне посвідчення та е-вид на постійне та

Так от, якщо в воду крапнути трошки розчину марганцівкиТак от, якщо в воду крапнути трошки розчину марганцівки

Для того щоб нормально жити людині треба пити воду. Міський водоканал запевняє нас в тому, що ми платимо за питну воду, а не технічну. Тому пропонуємо вашій увазі сьогодні способи