Путін погодився на участь у G20, де буде і Зеленський

Голова росії Володимир Путін прийняв запрошення Індонезії взяти участь у саміті G20. Раніше запрошення прийняв і президент України Володимир Зеленський.

Про це пише ЦЕ EASY із посиланням на заяву російського дипломата, помічника Путіна Юрія Ушакова.

“Так, ми підтвердили, що наша участь передбачається”, – заявив він.

В той самий час є один нюанс, Ушаков ухилився від відповіді на запитання, чи Путін буде очно брати участь у цьому заході чи братиме участь, знаходячись на відеозв’язку.

“Не знаю, вони поки що запрошують в очному форматі, але просто ще багато часу, сподіваюся, що пандемія дозволить провести цей важливий форум в очному форматі, але просто боюся загадувати”, – сказав помічник глави росії.

Зазначимо, саміт G20 пройде на острові Балі 15-16 листопада. 29 квітня президент Індонезії Джоко Відодо у телефонній розмові з президентом Володимиром Зеленським запросив його взяти участь у саміті.

На запрошенні Зеленського наполягали представники США. 27 травня Зеленський підтвердив, що візьме участь у саміті та заявив, сподівається, що Путіна там не буде.

“Тільки держави-друзі, партнери й не буде жодних окупантів”, – висловив сподівання Зеленський.

Примітно, що голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн наполягає на участі Путіна у саміті, оскільки буде можливість “сказати йому в обличчя, що ми думаємо”.

You cannot copy content of this page