Ретроградний уран 2020: час змін і несподіванок

15 серпня 2020 року Уран, планета оригінальності і ексцентричності, свободи і незалежності, геніальних осяянь і наукових відкриттів, несподіваних подій і раптових змін, вступає в ретроградну фазу – розгортається, щоб відновити рух вже назад, з пройденого відрізку шляху.

Ретроградний Уран 2020: дата і точний час

Точний час початку періоду ретроградного Урана в 2020 році – 15 серпня о 17 годині 26 хвилин. У цей момент Уран, який знаходиться в 10 градусах і 41 хвилині знака Тельця почне свій неспішній рух назад, який триватиме 5 місяців без одного дня – знову до прямого руху він повернеться 14 січня 2021 року о 10:35 ранку перебуваючи в 6 градусах 43 хвилинах того ж Тельця.

Так, Уран – це одна з найбільш повільних планет на небосхилі, один оборот навколо Сонця вона робить за 84 і 3 десятих року, і за 5 місяців своєї ретроградності Уран повернеться назад всього на 4 градуси.

Уран в астрології – перша з вищих планет, яку відкрили і стали враховувати при складанні гороскопів тільки в 18 столітті. Вплив ретроградного Урана на конкретну людину, на особистість окремо, як правило, дуже незначна.

Відчути якісь зміни можуть тільки ті люди, у яких в гороскопі Уран також ретроградний і крім того знаходиться в точному аспекті до однієї з особистих планет.

Астрологи визначають Уран як «вищу октаву Меркурія». Він піднімає розум на один щабель вище, ніж того вимагають час і обставини. Уран дає можливість заглянути в майбутнє і зробити саме ті дії, які дозволять людині йти в ногу з часом.

Кожному з нас, як і людству в цілому, час від часу потрібні зміни, але найчастіше ми не цінуємо їх і вони сприймаються нами негативно. Реформи, які проводить Уран, іноді занадто радикальні, вони в прямому сенсі цього слова можуть переврнути світ догори дригом.

Вплив енергії Урана змушує людей відмовлятися від стабільності і фінансового достатку в ім’я вищих ідеалів. Залежність від матеріальних речей не дозволяє відчути смак до життя і досягти найвищого ступеня внутрішньої свободи.

Уран – планета революцій, він руйнує старі суспільні підвалини і зароджує нові ідеї. З вини цієї планети трапляються перевороти і революції, кардинально змінюється життя конкретних людей.

Але в переважній більшості випадків люди виявляються не готовими до нового способу життя. Негативна сторона цієї планети виражається в занадто різких змінах, в поспіху втілити нововведення без необхідної підготовки.

У сузір’ї Тельця Уран знаходиться з березня 2019 року і пробуде там до липня 2025 року. Знак Тельця для Урана – несприятливий, в Тельці Уран знаходиться в падінні, і вступає в конфлікт зі стихією Землі. Уран – планета змін і революцій, всього нового і прогресивного, а Телець – знак повільний і консервативний.

Що ж готує нам період ретроградного Урана в 2020 році?

Уран це планета поновлення, яка руйнує все старе і віджиле, і дає початок чогось новому, ні на що не схожому, оригінальному, можливо навіть геніальному.

Коли Уран рухається в зворотному напрямку більш вірогідні ніж в інший час різні щасливі і нещасливі випадковості, різкі повороти долі – в загальному, це час несподіванок.

You cannot copy content of this page