fbpx

Ретроградний уран 2020: час змін і несподіванок

15 серпня 2020 року Уран, планета оригінальності і ексцентричності, свободи і незалежності, геніальних осяянь і наукових відкриттів, несподіваних подій і раптових змін, вступає в ретроградну фазу – розгортається, щоб відновити рух вже назад, з пройденого відрізку шляху.

Ретроградний Уран 2020: дата і точний час

Точний час початку періоду ретроградного Урана в 2020 році – 15 серпня о 17 годині 26 хвилин. У цей момент Уран, який знаходиться в 10 градусах і 41 хвилині знака Тельця почне свій неспішній рух назад, який триватиме 5 місяців без одного дня – знову до прямого руху він повернеться 14 січня 2021 року о 10:35 ранку перебуваючи в 6 градусах 43 хвилинах того ж Тельця.

Так, Уран – це одна з найбільш повільних планет на небосхилі, один оборот навколо Сонця вона робить за 84 і 3 десятих року, і за 5 місяців своєї ретроградності Уран повернеться назад всього на 4 градуси.

Уран в астрології – перша з вищих планет, яку відкрили і стали враховувати при складанні гороскопів тільки в 18 столітті. Вплив ретроградного Урана на конкретну людину, на особистість окремо, як правило, дуже незначна.

Відчути якісь зміни можуть тільки ті люди, у яких в гороскопі Уран також ретроградний і крім того знаходиться в точному аспекті до однієї з особистих планет.

Астрологи визначають Уран як «вищу октаву Меркурія». Він піднімає розум на один щабель вище, ніж того вимагають час і обставини. Уран дає можливість заглянути в майбутнє і зробити саме ті дії, які дозволять людині йти в ногу з часом.

Кожному з нас, як і людству в цілому, час від часу потрібні зміни, але найчастіше ми не цінуємо їх і вони сприймаються нами негативно. Реформи, які проводить Уран, іноді занадто радикальні, вони в прямому сенсі цього слова можуть переврнути світ догори дригом.

Вплив енергії Урана змушує людей відмовлятися від стабільності і фінансового достатку в ім’я вищих ідеалів. Залежність від матеріальних речей не дозволяє відчути смак до життя і досягти найвищого ступеня внутрішньої свободи.

Уран – планета революцій, він руйнує старі суспільні підвалини і зароджує нові ідеї. З вини цієї планети трапляються перевороти і революції, кардинально змінюється життя конкретних людей.

Але в переважній більшості випадків люди виявляються не готовими до нового способу життя. Негативна сторона цієї планети виражається в занадто різких змінах, в поспіху втілити нововведення без необхідної підготовки.

У сузір’ї Тельця Уран знаходиться з березня 2019 року і пробуде там до липня 2025 року. Знак Тельця для Урана – несприятливий, в Тельці Уран знаходиться в падінні, і вступає в конфлікт зі стихією Землі. Уран – планета змін і революцій, всього нового і прогресивного, а Телець – знак повільний і консервативний.

Що ж готує нам період ретроградного Урана в 2020 році?

Уран це планета поновлення, яка руйнує все старе і віджиле, і дає початок чогось новому, ні на що не схожому, оригінальному, можливо навіть геніальному.

Коли Уран рухається в зворотному напрямку більш вірогідні ніж в інший час різні щасливі і нещасливі випадковості, різкі повороти долі – в загальному, це час несподіванок.

Related Post

21 липня свято здобуття ікони Казанської Божої Матері21 липня свято здобуття ікони Казанської Божої Матері

У цю пору приходив час початку збору врожаю і перших жнив. Однак у деяких областях в це велике свято працювати вважалося гріхом 21 липня (8 липня за старим стилем) православні

МОЗ назвало регіони, які не готові до послаблення карантинуМОЗ назвало регіони, які не готові до послаблення карантину

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. Київ та ще 12 областей До послаблення карантинних обмежень, крім Києва, не готові Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська,

В аеропорту Афін затримали 17 українців через заборону на в’їзд до ЄС. Їх відправили до ізолятора без їжі та водиВ аеропорту Афін затримали 17 українців через заборону на в’їзд до ЄС. Їх відправили до ізолятора без їжі та води

Українці прилетіли до Афін ввечері 4 липня наступними рейсами: авіакомпанії Ryanair, який вилетів о 18:00 з «Борисполя» та WizzAir, який вилетів о 18:45 з «Києва». Один із затриманих українців розповідає,

facebook