Ревнощі…

Ревнощі – це порок. Чи чули таку фразу. Частенько вважається, що ревниві люди здатні на багато що, багато зараховують ревнощі до табору гріхів. Давайте відповімо самі собі на питання, чому погано ревнувати кохану людину і хотіти бути поряд?

Так, звісно все повинно бути в міру. Навіть ревнощі. Кожен повинен проводити свою невидиму межу, коли сказати, вистачить це перебір. Але і на ревнощі можна спровокувати не усвідомлюючи. Є тип людей, які можуть самі не помічати за собою проблем, тим більше що самі накоїли. Ось тоді з цього виливається черговий фол. Впевнена, нікому таке не до смаку. Але любов зла, полюбиш і козла.

Ця тема тісно переплетена з наступною. Сварки. Від ревнощів буває безліч проблем, кожен, хто був у відносинах, мене прекрасно зрозуміє. Навіть якщо вона була не значною, це завжди буває невпопад і не доречно. Прояви таких почуттів, ставить завжди вашу половинку в незручне становище. Може викликати бурю емоції і відповідно призвести до сварки.

Не багато, але є особистості, які намагаються викликати це відчуття в надії розлучитися або навпаки зблизитися з об”єктом. Ні в тому і ні в тому випадку не що не увінчається успіхом, а лише викличе зайві проблеми. Причому коли людина йде на такий крок вона робить це імпульсивно і не замислюється про наслідки своєї тактики бою. Не прорахувавши кроки, він заздалегідь програє війну, навіть не вступаючи в бій. Сподіваюся, моя аналогія була переконлива.

Я ніколи не розуміла, агресивних ревнощів. І фразочки… Ти не куди підеш. Я не відпущу тебе гуляти…  Дорогі якби я хотіла б все життя відпрошуватися сиділа би вдома і не рипалася. Шлюб в першу чергу це союз двох сердець. Ну ні як батька і доньки або матері і сина, одним словом ви мене зрозуміли. Ми народжуємося одні і вмираємо теж на самоті. Не мої слова.

Але такі почуття як любов, турбота, повага і горезвісні ревнощі дані нам не просто так. Ми ростемо, вчимося співіснувати із собі подібними. Але за підсумком, більша половина людства ставиться до почуттів аморально і прямо, як до належного. Правила не диктуються кимось, ми створюємо те середовище проживання самі. І якщо, щось йде не так, ми завжди можемо це змінити. Не варто уподібнюватися тваринам і жити за законами зграї. Ваше серце одне й ви самі в праві вирішувати бути щасливим або нещасним.

Related Post

Таксувати в наш час дуже цікаво, ось наприклад щось потойбічне з вами траплялось?Таксувати в наш час дуже цікаво, ось наприклад щось потойбічне з вами траплялось?

Я працюю на заводі слюсарем контрольно-вимірювальних приладів. Зарплата непогана, але на життя через кредиту не вистачає. До того ж, сім’я: дружина і двоє дітей. Дружина хоч теж приносить гроші в

Моя подруга Віра звабила мого сина, вони закохалися одне в одногоМоя подруга Віра звабила мого сина, вони закохалися одне в одного

Коли народився мій син Женя, мені було двадцять чотири. З його батьком ми не були в шлюбі. Скільки себе пам’ятаю, я завжди мріяла про сина, тому дитину народила для себе.

Завоювавши чоловіка, втрачаю інтересЗавоювавши чоловіка, втрачаю інтерес

Як тільки розумію, що дійсно подобаюся хлопцю, що він боїться втратити мене, стає нецікаво. Найбільше лякає, коли від мене чекають якихось почуттів, бажань, яких я не відчуваю, але не можу

facebook