Розповім вам про три шаблонних побачення з прекрасними дівами… Перша вирішила “впарити” мені кавоварку, серйозно, хотіла, щоб я у неї її придбав

Мені зараз 29 років, вже звик бути один. Я зараз навіть не уявляю, як би було, якби я з ким-небудь зустрічався або, не дай бог, жив.

Коротше, 4 роки тому мене вкусила якась бджола, що пора припинити ходіння по масажних салонах і обзавестися на сто відсотків власною теплою м’якою жінкою. Ну і вирішив зареєструватися на сайті знайомств. Подивився, де мешкають справжні жінки, а не боти.

Зробив фото, залив опис, став слати сердечка і підморгування. Зав’язав спілкування з трьома симпатичними дівчатами у віці від 20 до 25 років.

Туди-сюди, справа йде до зустрічей.

Перше побачення…

Минуло кілька хвилин, як дівчина починає активно впарювати мені фірмову кавомолку по захмарною ціною. Я у неї питаю про те, які книги / фільми їй подобаються, а вона мені розповідає, як за 5 хвилин я зможу насолоджуватися  капучіно з бразильських зерен дрібного помелу. Допив каву і розпрощався.

Друге побачення…

Протікало приблизно за таким же сценарієм, тільки дівчина стала впарювати мені духи з феромонами. Це було саме смішне і сумне побачення одночасно. Видно було, що дівчина тільки починає вчитися розводити лохів, тому робила це вкрай невміло і сильно хвилювалася. Теж розпрощався швидко.

Третє побачення…

Я не міг повірити, що третє побачення буде протікати аналогічно. Тільки вона почала розповідати мені якусь невідому хрінорізку, як я не витримав і запитав, на яких курсах з маркетингу вчать впарювати товари на побаченнях? Зробила ображений вигляд, сказала, що я козел і пішла.

Видалив аккаунт, щоб не сипався спам на пошту. Мене досі мучить питання … Чи справді такий метод продажів працює?

You cannot copy content of this page