fbpx

Що відбудеться 21 грудня 2020 року: Велика мутація і початок нової епохи

У грудні 2020 року відбудеться найважливіша астрологічна подія 2020 року – Велике з’єднання Юпітера і Сатурна в стихії повітря, яке астрологи називають Великою мутацією.

З’єднання Юпітера і Сатурна 2020

Точний час з’єднання – 21 грудня 2020 року о 21 год 21 хвилину в 30 хвилині першого градуса Водолія.

Нас чекає дивовижний і незвичайний період – початок нової астрологічної епохи! Це чудовий шанс змінити своє життя на краще і втілити мрії, про які ви навіть думали пошепки.

Наступаюча епоха принесе нам відповіді на питання, які нас давно мучили  і подарує купу можливостей. Так, спочатку низка змін може здатися не найприємнішою, тому що весь світ продовжить повністю, глобально змінюватися, але все в наших руках. Хто багато хоче – багато отримає. Будуємо плани і сміливо дивимося в майбутнє.

З’єднання Юпітера і Сатурна 21 грудня 2020 роки відбудеться в знаку Водолія. Світ більше ніж на 200 років вступає в епоху повітря – на перший план вийде інформація, спілкування, любов до свободи, творча і колективна праця.

Спробуємо уявити, що ми знайдемо в новому світі, а що залишимо, ну або втратимо, в старому.

В першу чергу, варто звикнути до думки, що того укладу життя, до якого ми звикли більше не буде ніколи. Всі помітили, як змінився світ за останні місяці. І далі буде тільки крутіше. Звертаємо увагу, що не буде гірше або краще,  буде по-іншому, не так, як ми звикли. Просто все незнайоме і незрозуміле ми сприймаємо насамперед, як погане і страшне. А до хорошого звикаємо дуже швидко.

Отже, що ми втратимо, а що придбаємо:

У суспільстві будуть відбуватися помітні і масштабні трансформації.

По-перше, людство почне більше цінувати інформацію, а не матеріальні речі. Причому не просто інформацію як розрізнені знання, а саме вміння її застосовувати на практиці і з її допомогою покращувати життя.

По-друге, люди не просто задумаються про світле майбутнє, а й стануть про нього піклуватися: глобально і комплексно підійдуть до вирішення екологічних проблем: адже як не крути, а вони стосуються кожного. Перетворення не оминуть і фінансову сферу. Це можуть бути ініціативи і реформи в економіці, а також перерозподіл ресурсів.

По-третє, в минуле підуть диктатури і тоталітарні режими, у всякому разі в тому вигляді, в якому вони були в минулому. Сталін, Кім Чен Ір, Піночет – це все яскраво виражені особистості земної стихії, яким немає місця в нашому повітряному майбутньому. Навіть якщо подекуди вони продовжують правити і зараз, це дуже і дуже не надовго.

По-четверте, дуже сильно трансформується загальна освіта. У всякому разі, нинішня картина, коли протягом десятка років в дітей насильно і безкоштовно впихають масу абсолютно непотрібних знань, дуже скоро піде залишиться в минулому.

По-п’яте, важка праця щоб заробити на шматок хліба, також залишиться в минулому. З безумовним базовим доходом вже експериментують передові країни, а в найближчому майбутньому він стане невід’ємною частиною нашого життя. У кожної людини буде можливість жити і розвиватися як інтелектуально, так і творчо.

Нова епоха, яка остаточно настане 21 грудня 2020 року, принесе нам розуміння, що «найцінніші речі – це зовсім не речі». І якщо на вашу долю випадуть складні ситуації і вам буде важко змиритися зі змінами, не впадайте у відчай, мовляв, за що ж мені все це.

Не «за що», а «для чого»! Будь-яка криза – це початок чогось нового. Спершу визнайте, що зміни вже відбуваються, а на другому етапі подумайте, як ви можете поліпшити своє життя. Адже не буває абсолютно негативних і абсолютно позитивних подій. Вчіться шукати ресурс навіть там, де, здавалося б, його і бути не може.

Related Post

Кабмін обмежив роботу ресторанів і нічних клубівКабмін обмежив роботу ресторанів і нічних клубів

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №392 від 20 травня про введення карантину для запобігання поширенню коронавируса COVID-19, які передбачають заборону на роботу ресторанів і розважальних закладів з 23.00

МОЗ назвало регіони, які не готові до послаблення карантинуМОЗ назвало регіони, які не готові до послаблення карантину

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. Київ та ще 12 областей До послаблення карантинних обмежень, крім Києва, не готові Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська,

Виїзд за кордон під час карантину: можливо чи ні?Виїзд за кордон під час карантину: можливо чи ні?

Карантин виснажив наші гаманці, і багато людей зараз шукають швидких заробітків за кордоном. Чи можливий виїзд по безвізу на роботу і в які країни? Яку краще вибрати вакансію, на що

facebook