Смішні фрази реальних людей про подружнє життя: топ-20

Марк Твен писав: «Коли я і моя дружина розходимося в думках, ми зазвичай робимо так, як хоче вона. Дружина називає це компромісом ». А що про шлюб думають сучасники? Зібрали для вас кілька десятків сміховинних висловлювань.

1. «Мій улюблений варіант кардіо – кидатися в спробі сховати обгортки від шоколадних батончиків, коли чоловік заходить в квартиру після тренування». Луїза, 25 років.

2. «Я і не знав, що паркуюся погано і дуже далеко, поки не одружився». Роман, 27 років.

3. «Дивно, скільки всього можна дізнатися про людину, з якою застряг на карантині. Так, до самоізоляції я і не підозрювала, що мій чоловік чхає 6942 рази в день ». Анна, 26 років.

4. «Вона:« Ти так і збираєшся весь день ходити без футболки? » – «Це шоу для тебе, дитинко!» – «А можна я перемкну канал?». Петро, ​​24 роки.

5. «Шлюб – це союз двох рівних партнерів. Дружина завжди цікавиться моєю думкою, перш ніж почати активно з нею не погоджуватися і робити все по-своєму ». Олександр, 36 років.

6. «Порада тим, хто тільки збирається вступити в шлюб: подивіться, як він (а) видавлює пасту з тюбика». Марія, 39 років.

7. «Тільки що приніс дружині айс-латте з великого і небезпечного світу за порогом, так що не треба мені говорити, що я нічого не тямлю в попередніх пестощах». Максим, 27 років.

8. «Коли спить дружина, я ходжу навшпиньки і дивлюся кіно в навушниках. Коли сплю я, дружина включає блендер, гримить каструлями і наспівує «Імперський марш». Ігор, 25 років.

9. «Ми так давно одружені, що сваримося, навіть вибираючи маршрут віртуальної подорожі в Google.Maps». Христина, 32 роки.

10. «Вранці дружина розбудила мене трьома словами, які кожен мріє почути: а де вантуз?» Філіп, 37 років.

11. «Кличу свою дружину« клієнт », тому що вона завжди права». Серж, 28 років.

12. «Що завжди краще робити самому, ніж з дружиною? Збирати меблі з IKEA ». Павло, 42 роки

13. «Дружина запитала, що я хочу на вечерю. Я відповів: «Здивуй мене!» – на що вона видала мені сковорідку і куховарську книгу, а сама пішла на манікюр ». Руслан, 30 років.

14. «Я поки тільки репетирую, як це – бути дружиною: повторюю все по 50 тис. Раз в день». Катерина, 31 рік.

15. «Поки сиділи на карантині, дружина перестала закочувати очі по 5 разів на день. І почала робити це по 25 разів ». Кирило, 36 років.

16. «І я, і дружина вічно все губимо, але ніколи не робимо це одночасно. Це називається командна робота ». Олександр, 38 років.

17. «Подружнє життя на 50% складається зі скарг дружини, що ти не допомагаєш їй по дому, і ще на 50% з її крику, що ти все робиш не так». Михайло, 44 роки.

18. «Дружина:« Я купила тобі толстовку ». – “Класно, дякую. А де вона?” – “На мені”. Алекс, 22 роки.

19. «Запитала у чоловіка, який сьогодні день. Сидить, гуглить. Повернуся з результатами пізніше ». Марія, 32 роки.

20. «Дружина каже. Я не слухаю. Дружина: «Дуже добре! Значить домовились”. Максим, 27 років.

You cannot copy content of this page