ЦЕ EASY Новини Сьогодні повз Землю пролетить астероїд розміром майже з “Байрактар”

Сьогодні повз Землю пролетить астероїд розміром майже з “Байрактар”

Сьогодні у четвер, 7 липня, невеликий астероїд розміром майже з “Байрактар” пролетить повз Землю. До нашої планети космічний об’єкт названий 2022 NF наблизиться надзвичайно близько і пройде в межах 90 тисяч кілометрів.

Повідомляє ЦЕ EASY з посиланням на Science Alert.

Як зазначили астрономи, відстань між астероїдом і нашою планетою буде близько 23% середньої відстані між Землею та Місяцем.

Згідно з розрахунками Лабораторії реактивного руху NASA в Пасадені, Каліфорнія, астероїд безпечно пролетить повз.

Цікавість у тому, що підступний маленький 2022 NF вчені виявили лише кілька днів тому, використовуючи дані телескопа панорамного огляду та системи швидкого реагування (Pan-STARRS) – системи камер і телескопів, розташованої на Гаваях, головною метою якої є виявлення навколоземних об’єктів, або NEO.

Дослідники підкреслили, що через свій мініатюрний розмір 2022 NF не відповідає критеріям NASA для “потенційно небезпечного астероїда”, який, як правило, має бути 140 м у довжину і проходити в межах 7,5 мільйонів кілометрів від Землі.

4 липня дослідники ідентифікували об’єкт і розрахували його приблизні розміри та траєкторію, встановивши, що космічний камінь має ширину від 5,5 до 12,5 метрів.

До прикладу, довжина безпілотника “Байрактар”, який допомагає українським захисникам боронити нашу державу, 6,5 м, висота всього 2,2 м, а ось розмах крила – 12 м.

Related Post

Швецію та Фінляндію офіційно запросили у НАТОШвецію та Фінляндію офіційно запросили у НАТО

НАТО офіційно запросило Фінляндію та Швецію стати членами Північноатлантичного альянсу. Повідомляє ЦЕ EASY із посиланням на пресслужбу НАТО. Рішення було ухвалено в середу, 29 червня, на саміті у Мадриді. “Ми

Україна отримала від Японії пільговий кредит на $500 млнУкраїна отримала від Японії пільговий кредит на $500 млн

Японія у рамках кредитної угоди надала Україні пільговий кредит на суму 65 млрд ієн (близько 500 млн доларів). Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України. Зазначається, що кошти направлено до

Свято Івана Купала: для чого плетуть віночки та які рослини використовуютьСвято Івана Купала: для чого плетуть віночки та які рослини використовують

Традиційно з 6 на 7 липня відзначають Івана Купала. З давніх-давен на це свято дівчата проводили безліч обрядів, один з головних – плетіння віночків. Для чого українки виплітали вінки та