Сьогодні повз Землю пролетить астероїд розміром майже з “Байрактар”

Сьогодні у четвер, 7 липня, невеликий астероїд розміром майже з “Байрактар” пролетить повз Землю. До нашої планети космічний об’єкт названий 2022 NF наблизиться надзвичайно близько і пройде в межах 90 тисяч кілометрів.

Повідомляє ЦЕ EASY з посиланням на Science Alert.

Як зазначили астрономи, відстань між астероїдом і нашою планетою буде близько 23% середньої відстані між Землею та Місяцем.

Згідно з розрахунками Лабораторії реактивного руху NASA в Пасадені, Каліфорнія, астероїд безпечно пролетить повз.

Цікавість у тому, що підступний маленький 2022 NF вчені виявили лише кілька днів тому, використовуючи дані телескопа панорамного огляду та системи швидкого реагування (Pan-STARRS) – системи камер і телескопів, розташованої на Гаваях, головною метою якої є виявлення навколоземних об’єктів, або NEO.

Дослідники підкреслили, що через свій мініатюрний розмір 2022 NF не відповідає критеріям NASA для “потенційно небезпечного астероїда”, який, як правило, має бути 140 м у довжину і проходити в межах 7,5 мільйонів кілометрів від Землі.

4 липня дослідники ідентифікували об’єкт і розрахували його приблизні розміри та траєкторію, встановивши, що космічний камінь має ширину від 5,5 до 12,5 метрів.

До прикладу, довжина безпілотника “Байрактар”, який допомагає українським захисникам боронити нашу державу, 6,5 м, висота всього 2,2 м, а ось розмах крила – 12 м.

Related Post

Названа найкраща маска від коронавірусуНазвана найкраща маска від коронавірусу

Стало відомо, яка маска найкраще захищає від коронавірусу. Фахівці протестували три види масок: одношарову, двошарову і хірургічну. Для цього вони використовували камеру для швидкісної зйомки і LED-підсвічування. В рамках експерименту

Україна отримає від Євросоюзу захисне спорядження від хімічних і ядерних загрозУкраїна отримає від Євросоюзу захисне спорядження від хімічних і ядерних загроз

Найближчим часом до України від Європейського Союзу прибуде захисне спорядження та обладнання для захисту від хімічних і ядерних загроз на суму 11,3 мільйона євро. Відповідне рішення ухвалила Європейська комісія 27

Частина українців може залишитися без субсидійЧастина українців може залишитися без субсидій

Частина громадян у майбутній опалювальний сезон залишаться без соціальної допомоги. Про це розповів заступник міністра соціальної політики, в ефірі телеканалу «1 + 1». За його словами, навіть якщо влітку субсідіантам